dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herberta

Redłowo,Gdynia

459 000 zł42 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 42,00m2 położony na pierwszym piętrze w Gdyni - Redłowie przy ul. Zbigniewa Herberta. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

804 734 zł63 m² 12 853,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 62.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

850 000 zł58 m² 14 762,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w kamienicy, w Gdyni Kamiennej Górze, przy ulicy Ignacego Krasickiego. Lokalizacja Kamienna Góra to najmniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Orłowo,Gdynia

575 000 zł33 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Gdyni Orłowie, oddane w stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

394 000 zł32 m² 12 507,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie o powierzchni 31,52 m2 z balkonem zlokalizowane na 1 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym (16,78 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mały Kack,Gdynia

1 690 000 zł132 m² 12 803 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Osiedle Apartamenty Na Polanie | luksusowy apartament - 132 m2 | 3 sypialnie, 3 łazienki, gabinet, garderoba | Ogródek 180 m2 I 2 wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

310 000 zł15 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Super oferta w Centrum miasta, w pobliżu Skweru Kościuszki i Bulwaru Nadmorskiego. Atutem jest ogrzewanie miejskie i winda w budynku. Nadaje się świetnie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

378 000 zł61 m² 6 196,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Chylońskiej. Mieszkanie do generalnego remontu o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 196 105 zł82 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na 1 piętrze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 1 sypialni doświetlonych od wschodu i 2 sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament: przestronne 52m mieszkanie składa się z 2 pokoi: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią sypialni łazienki balkonu Przytulne mieszkanie zaprojektowane zostało w jasnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

490 000 zł53 m² 9 227,87 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie Jeśli cenicie sobie ciszę, piękne widoki, a zarazem jesteście osobami aktywnymi zawodowo i musicie szybko dostać się do dowolnego punktu w trójmieście, a Wasze dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2 z unikatowym widokiem na wodę i przepływające statki. Zlokalizowane na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 153 803 zł82 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Słoneczny apartament na wysoki parterze, kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 3 sypialni doświetlonych od wschodu i południa oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

3 000 zł74 m² 40,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdyni Redłowie, w dzielnicy doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. Słoneczny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

379 000 zł50 m² 7 515,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli macie dosyć nowoczesnego budownictwa, sąsiada zaglądającego przez okno i cienkich ścian. Ta nieruchomość jest idealna dla Was. Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł49 m² 71,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym! Mieszkanie pięknie wykończone i świetnie zorganizowane. Otwarty pokój dzienny z aneksem kuchnnym: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane w Gdyni. Dzielnica Oksywie wyróżnia się leśnym i nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka w Gdyni na sprzedaż. Posiadamy w swojej ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 w apartamentowcu Witawa na czwartym piętrze. Wystawa okien na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 226 512 zł96 m² 12 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przy ofertach z tej inwestycji Klient nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe,mieszkanie o metrażu 96.22m2, mieszczące się na 3, ostatnim piętrze trzykondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

860 476 zł65 m² 13 276,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne mieszkanie o metrażu 64.81m2, mieszczące się na 3 ostatniej kondygnacji trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne mieszanie na Osiedlu Shiraz Park III.Osiedle zamknięte i monitorowane.Budynek3 piętrowy z windą usytuowany na nowoczesnym osiedlu .W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym balkonem o powierzchni 41 m2, usytuowane na drugim piętrze w III piętrowym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu shiraz park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herberta

Redłowo,Gdynia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na ul. Herberta na Płycie Redłowskiej. Budynek usytuowany jest na skraju wzniesienia od południowej strony dzięki czemu przyszłych lokatorów codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

699 000 zł65 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Patio Róży w Gdyni na Chwarznie - Wiczlinie. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 800 zł49 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Cisowa,Gdynia

489 000 zł43 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Blisko centrum, a jednak bez zgiełku, blisko skm, a jednak jej nie słychać, blisko wszędzie, a jednak intymnie. Wyjątkowy apartament dla małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogórze

Pogórze,Gdynia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Agentom nieruchomości dziękuję! Link do filmów: Atuty nieruchomości: - dobrze doświetlone: wschód-zachód-południe + najwyższa kondygnacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

315 000 zł15 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł45 m² 24 553,60 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament z widokiem na morze - prestiżowa inwestycja w północnej Polsce - Sea Towers! Inwestycja Sea Towers to kompleks dwóch wieżowców zaprojektowany przez wiedeńską pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 997 000 zł87 m² 22 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamentowiec Baltiq Plaza - inwestycja, która idealnie wpisuje się w nowoczesny charakter modernistycznego miasta jakim jest Gdynia. Elewacja budynku w różnych odcieniach bieli nawiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

489 000 zł46 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu cis w Gdyni Cisowej! Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 898 000 zł92 m² 20 630,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis oferty: oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 4 pokojowy apartament. Mieszkanie zaprojektowano w stylu modern classic. Łączy to, co najlepsze z tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

1 030 804 zł76 m² 13 518,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 4-pokojowe, narożne mieszkanie o metrażu 49.61m2, mieszczące się na ostatnim piętrze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

844 308 zł63 m² 13 365,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne mieszkanie o metrażu 63.17m2, mieszczące się na drugiej kondygnacji trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 700 zł45 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? W Nieruchomości Sikora mamy idealną ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb! Oferujemy do wynajęcia przytulne, urządzone dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 500 000 zł94 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się na II piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Fort Forest w niezwykle szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

508 999 zł50 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.