dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2, położone w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie znajduje się na czwartym i ostatnim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! 10 min spacerem na plażę! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 2pokojowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 676 000 zł56 m² 29 901,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle Nowe Kolibki zlokalizowane w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera, firmę Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

1 117 972 zł74 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdynia Redłowo, al. Zwycięstwa Położenie: - skm Redłowo 600 m - Przystanki trolejbusowe 200 m - ppnt i Centrum Nauki Experyment 300 m - Kępa Redłowska 900 m - Plaża 1,5 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

568 000 zł57 m² 9 992,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości : - 20min do centrum - Balkon - Miejsce w hali garażowej - W pobliżu tereny zielone - Przystanek autobusowy przy samym osiedlu lokalizacja: dzielnica usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ateny

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 650 zł28 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Doskonały punkt komunikacyjny oraz wylotowy do obwodnicy i połączenie z Wiczlinem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

683 424 zł45 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zarezerwowane do 15 maja 2023***gdynia mały kack***ul. Parkowa***3 pokoje*** taras***miejsce parkingowe W hali*** Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu "cadena park". Przestronne trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Cisowa,Gdynia

659 000 zł62 m² 10 682,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! Idealne na inwestycje! Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Spory przedpokój z wbudowaną szafą ubraniową , na podłodze parkiet. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Parter 64m2 mieszkanie w stanie bardzo dobrym .bardzo dziękuję za agentów nieruchomości.nie dzwonić

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 390 000 zł50 m² 27 524,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy Apartament, os. Nowe Kolibki ul. Bernadowska, gdynia Orłowo pow. 50,5 5 m 2 pokoje 800 do plaży Cena 1 390 000 pln atuty: -lokalizacja między otuliną lasu a morzem. -nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 390 000 zł50 m² 27 524,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort. Kameralna, 2-piętrowa zabudowa znajduje się w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

4 900 zł92 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament zlokalizowany na chronionym osiedlu Sadyba Orłowska, w samym centrum Orłowa. Zanay deweloper Hossa, wysoka jakość wykończenia bydynków, zadbane części wspólne. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mały Kack,Gdynia

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż luksusowo wykończony apartament o powierzchni 60m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bernadowo Park, w cenionej dzielnicy Gdyni, mały Kack. Osiedle jest usytuowane dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Redłowo,Gdynia

3 561 251 zł210 m² 16 958,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Obejrzyj wirtualny spacer: /penthousegdynia Apartament został oddany do użytku, nie trzeba czekać na odbiór. Z roku na rok nieruchomości w Redłowie osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

2 800 zł70 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Cenisz sobie wysokiej jakości przestrzeń ? A także pójście w kapciach po zakupy byłoby super? Mówisz i masz! Bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

999 700 zł96 m² 10 376,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 96 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Gdyni Budynek: apartamentowiec powstał w dzielnicy Mały Kack, przy ul. Olgierda 88. Od ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Pogórze,Gdynia

539 000 zł67 m² 8 084,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe, bardzo praktyczne w układzie pomieszczeń mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się ono z dużego przestronnego korytarza ze sporą wnęką do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oksywie

Oksywie,Gdynia

1 062 000 zł92 m² 11 600,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza (20 min spacerkiem) a także bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,Gdynia

600 000 zł70 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone na III piętrze w bloku w miejscowości Pogórze, k. Gdyni przy ulicy Teodora Śliwińskiego na Osiedlu Morskim. Budynek 4 piętrowy z 2012 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

679 000 zł48 m² 14 087,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Uwaga: mieszkanie / apartament na sprzedaż Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców, apartamenty Conrada, 2 pokoje na kameralnym i zamkniętym osiedlu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego -> idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Faustyny

Wiczlino Ogród,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 312,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa, niższa cena! Wyłącznie w naszej ofercie! Świetne mieszkanie na start! 3 minuty do wszystkiego! Wiczlino - Ogród. Ostoja spokoju, miejsce wypoczynku po pracy, świetnie skomunikowane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Działki Leśne,Gdynia

1 590 000 zł56 m² 28 241,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy do zamieszkania prestiżowy 2-pokojowy apartament z pięknym tarasem w Centrum Gdyni. Apartament urządzony pod czujnym okiem architekta wnętrz, który dbał o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karwiny

Karwiny,Gdynia

677 000 zł56 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Śliczne, przytulne mieszkanie położone w pięknym spokojnym miejscu na końcu ślepiej ulicy tuż przy wejściu do trójmiejskiego parku krajobrazowego, posadowione w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

709 000 zł69 m² 10 245,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz. Nigdy nie zamieszkany, znakomicie skomunikowany, pachnący nowością piętrowy apartament z tarasem i pięknym widokiem. Największym atutem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

550 000 zł51 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w bloku w Gdyni przy ulicy Nasypowej na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Budynek 3 piętrowy z 2019 r., z cichobieżną windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

999 700 zł96 m² 10 376,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

1 000 000 zł88 m² 11 350,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne, kompletnie wyposażone mieszkanie w budynku na osiedlu Patio Róży, wybudowanym w 2017 roku przez dewelopera Hossa. Lokalizacja: osiedle Patio Róży znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

689 000 zł48 m² 14 206,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,5 m2 w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów. Gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

649 000 zł48 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe położenie Apartamentów Na Polanie połączyło miejską wygodę z kontaktem z naturą. Bezpieczne, zamknięte osiedle wtulone w ramiona lasu. Starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Witomino,Gdynia

369 000 zł42 m² 8 766,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dostępne od zaraz! Zadzwoń i umów się na prezentację. Doskonała inwestycja pod wynajem. Atuty: mieszkanie ze względu na lokalizacje doskonale nadaje się pod wynajem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

909 000 zł90 m² 10 156,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta prywatna bez pośredników. Serdecznie polecamy słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89.5 m2 z 126 metrowym ogrodem, które znajduje się w spokojnej gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

2 849 000 zł150 m² 18 968 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

*** interesująca oferta dla osób doceniających orłowo jako miejsce zamieszkania *** I piętro***5 pokoi *** 3 miejsca postojowe W hali garażowej *** piwnica***najbardziej prestiżowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

384 753 zł41 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji! Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji - Gdynia Pogórze. Zaciszne miejsce otoczone zielenią idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł34 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze usytuowane na IX piętrze w budynku dziesięciopiętrowym przy ulicy Władysława IV w Gdyni (śródmieście). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

592 698 zł48 m² 12 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,98m2,mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy w cenionej przez Gdynian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fleszarowej-Muskat

Karwiny,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę, 48m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, winda, miejsce postojowe w cenie. Budynek z 2015 roku Balkon z widokiem na las 9,3 m2 Samodzielne miejsce postojowe w podziemnej, wentylowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

763 668 zł47 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł49 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, niższt czynsz najmu! komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym! Mieszkanie pięknie wykończone i świetnie zorganizowane. Otwarty pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

657 624 zł50 m² 13 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 49.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.