dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

768 000 zł65 m² 11 833,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W biurze expander nieruchomości Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piekna kawalerka w centrum Gdyni przy skwerze Kosciuszki dla jednej osoby albo pary.Calkowicie umeblowana.Okno i balkon skierowane w strone morza.(wschod).Mieszkanie jest cieple.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłajpedzka

Mały Kack,Gdynia

900 000 zł80 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze w apartamentowcu w Gdyni Mały Kack przy ul. Kłajpedzkiej. Trzypiętrowy, kameralny budynek z 2007 r. położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

325 000 zł15 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Apartament W samym sercu gdyni - ulica świętojańska - reprezentacyjna ulica miasta, przy której swoje siedziby mają banki, kancelarie prawnicze, liczne sklepy i luksusowe butiki. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Navigat! Gdynia jest miastem najbardziej szczęśliwych mieszkańców Polski nie bez powodu, cechuje się nowoczesnością, przestrzenią i energią płynącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Orłowo,Gdynia

575 000 zł33 m² 17 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta wyłącznie u nas. 0% prowizji dla kupującego. Oak hill nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Gdyni Orłowie. Stan deweloperski, budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Śródmieście,Gdynia

518 650 zł28 m² 18 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń 0 % pcc 0 % prowizji Nowa Inwestycja w Centrum Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 050 000 zł74 m² 14 097,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację nieruchomości mieszczącej się w budynku Modern Tower inwestycji wybudowanej przez firmę atal w 2021r. Modern Tower powstała przy ul. Kazimierza Górskiego - nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

566 720 zł31 m² 18 316 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

556 600 zł29 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

899 415 zł50 m² 18 133 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 089 165 zł62 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

495 204 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle Cis - nowa inwestycja mieszkaniowa cenionego dewelopera Euro Styl. Wyróżnia ją bliskość terenów zielonych w postaci Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Istna gratka dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 089 165 zł62 m² 17 553 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grabówek,Gdynia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel * Jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w nowym budynku w Gdyni przy ulicy Kaspra Geskiego wraz z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

720 000 zł60 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wiczlino Ogród o powierzchni użytkowej 58,4 m2. Ogromnym atutem mieszkania jest prosty układ, który sprawia, że każda przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

1 249 000 zł75 m² 16 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie, położona jest także przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

530 000 zł51 m² 10 453,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 50m2, wykończone i urządzone, w kameralnym apartamentowcu z 2000 r. na 1 p. (budynek 2 piętrowy / 2 klatki schodowe), z dużym tarasem, komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Śródmieście,Gdynia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne, od właściciela. Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Partyzantów 34 tuż przy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł94 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe wykończone mieszkanie z pięknym widokiem na Gdynię Składa sie z salonu połączonego z kuchnią , trzech sypialni z garderobą i dwóch łazienek. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 000 zł32 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura* Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie typu studio położone na parterze w trzypiętrowym budynku w miejscowości Pogórze (k. Gdyni) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 500 000 zł85 m² 17 680,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy państwa na wycieczkę do "tuluzy"! Ciekawa oferta apartamentu o nazwie " Tuluza" znajdującego się w Kamienicy "onyksowej " na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "sadyba orłowska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

630 334 zł77 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji! Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji - Gdynia Pogórze. Zaciszne miejsce otoczone zielenią idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

494 494 zł58 m² 8 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 490 000 zł108 m² 23 056 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament spektakularna inwestycja Lokalizacja: gdynia - pogranicze Orłowa/ Redłowa Nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego, wśród morenowych wzgórz, redłowo - prestiżowa dzielnica Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Orłowo

Orłowo,Gdynia

668 000 zł50 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł38 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w nowo powstałym apartamentowcu w sąsiedztwie stacji pkm i skm. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (68m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia Działki Leśne przy ul. Podolskiej. Mieszkanie idealnie nada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 192 000 zł130 m² 9 169 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

670 788 zł48 m² 13 856 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiż, kameralny klimat , bliskość centrum i terenów zielonych - tak w trzech słowach można przedstawić jedna z najbardziej lubianych i pożądanych Gdyńskich lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 175 658 zł83 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na wysoki parterze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 3 sypialni doświetlonych od wschodu i południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne mieszkanie 2 pokojowe częściowo umeblowane wraz z miejscem postojowym w halli garażowej dodatkowo płatne 200zł Salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58 m2 znajdujące się w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni. Budynek z 2016 r wybudowany przez dewelopera Hossa w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w Gdyni, mały Kack. Dobrze skomnikowane.Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z prysznicem, korytarz, balkon, miejsce postojowe. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 230 000 zł152 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Kompleks budynków Altus wybudowany przez cenionego developera Invest Komfort, zlokalizowany pomiędzy ulicą Legionów i Aleją Zwycięstwa w Gdyni Redłowie to idealne miejsce do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

2 000 zł39 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - zamknięte osiedle, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - miejsce parkingowe na zamkniętym osiedlu, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

1 589 000 zł126 m² 12 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Osiedle Fikakowo | Nowoczesny apartament - 126 m2 | 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony | Wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska | Winda I Świetna lokalizacja Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

769 000 zł66 m² 11 686,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o całkowitej powierzchni 65.8 m2, w jednej z największych i najbardziej prężnie rozwijających się dzielnic Gdyni Chwarzno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

432 000 zł66 m² 6 496,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Piękny, komfortowy, apartament z własnym ogródkiem w Żukowie o powierzchni użytkowej 66,5m2 z rynku pierwotnego. Jeśli jesteś zmęczony atmosferą blokowisk nasza oferta jest.