dowolna

Apartamenty Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

494 ogłoszenia

1 600 000 zł62,50 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowy apartament w centrum Gdyni | loggia | premium Na sprzedaż wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 62,5 m , położony na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł117 m² 19 991,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny Loft z Tarasem Twoja Przestrzeń w Gdyni Chwarznie Szukasz wnętrza z charakterem, które wykracza poza schemat zwykłego mieszkania? Ten dwupoziomowy loft na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 400 zł47,60 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w inwestycji z 2020 roku o wyższym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł94 m² 15 946,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

!Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego apartamentu do własnej aranżacji w stanie deweloperskim, położonego w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście. Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 548 311 zł92,75 m² 16 693,38 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopasuję się do Twoje czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Wyjątkowy apartament To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł74,66 m² 17 071,07 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - zyskujesz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Mieszkanie wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania od razu! W cenie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 500 zł45,94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 750 zł35,17 m² 10 115,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (35,17 m - powierzchnia ścian 0,96 m = 34,21 m pow. użytkowa) na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 596 352 zł99,86 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2