dowolna

Biura Gdynia - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 138 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²60 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia śródmieście 43m2 Nowoczesną powierzchnię biurową w Centrum Gdyni ,ul. 10-lutego w biurowcu przy ul. Szkolnej 10 o powierzchni około 43m2 Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

44,92 zł/m²59 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Gdynia śródmieście 59m2 Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinet ,pracownię lub inną działalność, powierzchnię użytkową w Centrum Gdyni ,ul. 10-lutego w biurowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od zaraz! Lokal świeżo po generalnym remoncie. W ramach modernizacji zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł80,72 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

53,49 zł/m²46,74 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę dwa pokoje biurowe 21,7 i 11,7 m2 położone na pierwszym piętrze zabytkowego budynku, w którym znajduje się pko bp, prawie na przeciwko budynku Sądu Rejonowego. Widocznego na.

Szczegóły ogłoszenia

59,27 zł/m²30,37 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę największy pokój biurowy 21,7 m2 znajdujący się w biurze położonym na pierwszym piętrze zabytkowego budynku + udział we wspólnej kuchni i łazience, korytarzu; razem 30,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 332 zł27,81 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²202,50 m² 13 163 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na pierwszym piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

121,05 zł/m²148,70 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 148,7 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 2 miejscami postojowymi. Biuro ma pow. 25 m , jest przeznaczone dla max. 4 osób i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²12,50 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem ogrzewane biuro z dostępem do węzła sanitarnego, internetem i 1 miejscem postojowym. Biuro ma pow. 12,5 m , jest przeznaczone dla max. 2 osób i jest umeblowane 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł346,80 m² 16 003,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w idealnej lokalizacji. "Salon Gdyni", ulica Świętojańska. Parter o powierzchni 171 m2: bank bnp Paribas Podziemie o powierzchni 175,8 m2: dawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,73 m² 16 695,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: * idealna inwestycja pod działalność biurowo-usługową * świetna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo * doskonała inwestycja pod wynajem * doskonała komunikacja lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²114,50 m² 6 641 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Oferujemy pokoje biurowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna W centrum gdyni - 62 m Z potencjałem! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dochodową inwestycję? Mam do zaoferowania lokal użytkowy, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²183 m² 12 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowy do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni Orłowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

92,95 zł/m²64,55 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony na nowym osiedlu w ciągu handlowo-usługowego. Mieści się na parterze apartamentowca. Posiada wysokie witryny od strony ulicy. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy lokal w samym sercu Gdyni. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 219,86 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu klasy A w samym sercu gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 18,2 m , położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Gdyni. To bardzo dobra propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- bez prowizji - - atrakcyjne położenie - wejście - najkorzystniejszy odcinek ul. Świętojańskiej - Lokal handlowo-usługowy, stan bardzo dobry - w podwórzu - wejście od ulicy, z boku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²60 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 60m2 dla 6 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

69,88 zł/m²170,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem | 170,30 m | Gdynia, ul. Śląska Do wynajęcia przestronny i reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 170,30 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²56 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem biuro - Gdynia Śródmieście/ulica Polska. Lokalizacja/usytuowanie - Gdynia Śródmieście (ok 1000.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²91 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 91m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul.Śląskiej. Lokal znajduję się w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

39,46 zł/m²73,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy nadający się praktycznie pod każdego rodzaju biznes wymagający pomieszczeń dla pracowników lub miejsca do spotkań z klientami. Idealna lokalizacja na siedzibę Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²525 m² 6 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²157,50 m² 15 590 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty lokal gastronomiczny W centrum gdyni Do wynajęcia nowy, świetnie wyeksponowany, narożny lokal z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²250 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat z biurem w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie o pow. 250m2 w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

65,12 zł/m²180 m² 11 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo z Obwodnicą Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

87,86 zł/m²235 m² 20 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Niezależna powierzchnia stanowiąca wydzieloną część piętra. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

60,32 zł/m²63 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Lokal na wynajem | Gdynia Morska | Ruchliwa lokalizacja, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

79,92 zł/m²14,84 m² 1 186 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na pierwszym piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²840 m² 29 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoja firma potrzebuje dużej przestrzeni biurowej ? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię całego piętra w biurowcu w samym centrum Gdyni. Powierzchnia ok.840.

Szczegóły ogłoszenia

41,14 zł/m²316 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Samodzielny budynek biurowy w Gdyni Orłowie przy ul. Wierzbowej. Znakomita lokalizacja - cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, a jednocześnie niedaleko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²167 m² 10 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 167 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²25,10 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,10 m² 1 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na trzecim piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.