dowolna

Biura Gdynia - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

45,50 zł/m²12,70 m² 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni 12,7m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę duży lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 287 m2 znajduje się na II piętrze budynku. Składa się z części open space, 2 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²24,90 m² 1 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48 m² 11 458,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 48 m , położony w jednej z najgęściej zaludnionych dzielnic Gdyni - na Karwinach. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

65,79 zł/m²228 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy lokal do wynajęcia usytuowany w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²252 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 252 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m2, usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

59,99 zł/m²136,70 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Samodzielne biuro w Gdyni Redłowie. Lokal położony na II piętrze biurowca przy ul. Łużyckiej 10. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²24 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia stylowy, w pełni umeblowany gabinet o powierzchni ok. 24 m , zlokalizowany w prestiżowej kamienicy przy ul. Świętojańskiej 66. Możliwość zamknięcia.

Szczegóły ogłoszenia

66,37 zł/m²45,20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny lokal biurowy, po kapitalnym remoncie, z widokiem na morze, w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni, pomiędzy ulicą 10 Lutego a Batorego, przy odcinku, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł377 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną powierzchnię budynku 377 m2, składają się.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²300 m² 19 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²84 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowego osiedla w dzielnicy Chylonia w Gdyni. Prezentowana inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

58,80 zł/m²275 m² 16 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. Układ biura zostanie dopasowany do potrzeb najemcy, biuro w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł73 m² 1 369,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

66,65 zł/m²388,50 m² 25 893 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

46,53 zł/m²317 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Narożne biuro to w wielu firmach prestiż, awans, wyróżnienie. Takie biuro może być twoje! Poznaj lokal biurowy o powierzchni 318 m2 tuż przy jednym z głównych skrzyżowań.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²53 m² 2 385 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 53m2 w układzie dwóch pomieszczeń. Lokal w biurowcu w Gdyni Orłowie. Biuro klimatyzowane. Znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł157,36 m² 18 789,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²35 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

400 zł/m²10 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²39,65 m² 2 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia świetnie wyeksponowane nowoczesne lokale biurowo-handlowo-usługowe z dużymi witrynami o powierzchniach 40-55 m2 w doskonałej lokalizacji w Gdyni Wiczlino, na.

Szczegóły ogłoszenia

53,26 zł/m²92 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony na 1. piętrze budynku z windą, dostępny od zaraz. Lokal składa się z 5 niezależnych pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł40,50 m² 9 864,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²840 m² 48 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Okazja! Do wynajęcia powierzchnia całego piętra w biurowcu. Powierzchnia 840m2 powstała z połączenia ze sobą kilku lokali. Lokal doskonale widoczny od frontu, z głównej ulicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na 1-3 piętrze , prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod biuro, atelier, galerie bądź lokal handlowo-usługowy. Lokalizacja: - kamienna Góra ul. Mariacka.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij lokal handlowo - usługowy w Małym Kacku, o powierzchni 100 m kwadratowych. Może posłużyć jako biuro, bądź lokale niezależne np. pod zabiegi kosmetyczne / fryzjerskie /.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²36,26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2. Czynsz: 1800 zł netto. Kaucja: 1800 zł netto. Dostępne: od zaraz. Lokalizacja: gdynia-Leszczynki. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 803 021 zł137,91 m² 20 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy/ biuro w prestiżowej lokalizacja 500m od morza. Atuty: najbardziej pożądana lokalizacja na mapie Polski - nadmorska część Gdyni. Funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²95 m² 1 520 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 m znajduje się na pierwszym piętrze nowopowstałego centrum handlowego Parkova w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²120 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal/biuro na 1-piętrze o pow. około 120m2 w Gdyni przy ul. Łużyckiej w strefie nowoczesnych biur! Lokal znajduje się w zadbanym budynku o wyższym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

49,31 zł/m²77,07 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²212 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem I piętro obiektu biurowego (212m2) w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Gdyni - ulica Polska. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

25,93 zł/m²270 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym w gdyńskim Redłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legionów oraz licznych punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł108 m² 21 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

homfi ma przyjemność zaprezentować lokal usługowy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji handlowych w Gdyni - na ulicy Świętojańskiej. Ze względu na charakter sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni.