dowolna

Biura Gdynia - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

361 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

361 ogłoszeń

179 zł/m²14 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia od zaraz Do wynajęcia biuro ok 350 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie. Biuro znajduje się na I piętrze w budynku z windą. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²500 m² 32 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. Niniejsza powierzchnia dotyczy wynajmu 500m2, jednak powierzchnia może być.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²259,50 m² 15 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Lokal biurowy mieszczący się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13 €/m²380 m² 4 940 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 380 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

74,68 zł/m²52,22 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które będzie dobrą wizytówką Twojego biznesu od pierwszego dnia? Ten lokal spełnia wszystkie warunki: świetna lokalizacja, nowy budynek i funkcjonalny układ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

61,95 zł/m²226 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na najpopularniejszej ulicy w Gdyni. Lokal z wysokimi kondygnacjami, dużymi witrynami oraz możliwością aranżacji. Dostępny od zaraz. Lokal jest już po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości i informacje są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60,30 m² 10 447,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 60,3 m - Gdynia, ul. Gryfа Pomorskiego Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,3 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł125,10 m² 7 154,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty nieruchomości: przestronny lokal o powierzchni 125,10 m z dwoma imponującymi tarasami (20 m i 63 m ) Możliwość adaptacji na dwa niezależne mieszkania Bezczynszowy Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²58 m² 3 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajmu przeznaczony jest lokal gk 1.1. o pow. 58,00 m (lokal w stanie - do adaptacji po poprzednim najemcy). Dopuszczalny rodzaj działalności: działalność handlowo-usługowa (z.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²253,90 m² 4 062 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w Gdyni - Komfort, estetyka i Nowoczesność! Nowoczesny biurowiec zlokalizowany w sercu Gdyni, który łączy w sobie nowoczesną architekturę i eleganckie wnętrza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 000 zł780 m² 5 653,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²629 m² 37 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witryną Przedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 444 000 zł104 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²2 525 m² 68 175 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m , zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²30,45 m² 2 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie przegap szansy, by rozwinąć swoją działalność w świeżo wybudowanym budynku w jednej z najbardziej dynamicznych lokalizacji Trójmiasta. Lokal w stanie deweloperskim - czyste.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²318,06 m² 3 499 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca portova, św. Piotra - Górski, hotel Hotton, plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł62,50 m² 15 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa niższa cena! Lokal użytkowy (gastronomia/usługi/biuro). Wejście z ulicy. Witryna. Parking. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Abrahama.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie 50m2 usytuowane na parterze budynku przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Lokal stanowi bardzo dobrze doświetloną powierzchnię typu open-space (wcześniej stanowił małą salę.

Szczegóły ogłoszenia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,61 m² 11 622,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,.

Szczegóły ogłoszenia

65,10 zł/m²271,50 m² 17 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²22 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²568,50 m² 34 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 568,50 m2, położony na czwartym piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z dwunastu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

71,29 zł/m²155 m² 11 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta. Idealna wielkość 155,3 m2 oraz ilość pomieszczeń - open space, dwa gabinety, mała sala konferencyjna, miejsce na recepcję lub sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²91 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja: słoneczny apartament w centrum Gdyni znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej kamienicy Moderna. W pobliżu jest rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowo- komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²11 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

56,32 zł/m²87 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- super cena! - okazja! - polecamy - okazja! - lokal gotowy - Branża beauty - ew. Sklep, usługi, etc. Rewelacyjne miejsce - na wysokości najlepszego odcinka ulicy świętojańskiej - polecamy! - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85,50 zł/m²58,08 m² 4 966 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia narożny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,08 m , z dużymi witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, zapewniającymi doskonałą widoczność i ekspozycję marki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł345 m² 7 243,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - Hala produkcyjno-magazynowa ok. 300 m + dobudówka 45 m gdynia dąbrowa super dojazd poprzez Trase Kaszubską i omt! Parametry obiektu: *hala o powierzchni ok. 300 m +.

Szczegóły ogłoszenia

52,33 zł/m²113,70 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

NA wynajem lokal biurowy centrum gdyni Lokal biurowy położony w nowoczesnym budynku biurowo-apartamentowym "transatlantyk" w samym centrum Gdyni. Budynek jest wykończony wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy po odświeżeniu w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest cichy,słoneczny, czteropokojowy apartament, położony przy Placu Kaszubskim w ścisłym centrum Gdyni. W skład apartamentu wchodzą; salon z aneksem kuchennym 3.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon: na sprzedaż atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 40 m2, z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Rdestowej 25.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł670 m² 2 761,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²1 620 m² 97 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża, nowoczesna powierzchnia biurowa/usługowa/handlowa w nowym budynku. Lokalizacja w części przemysłowej Gdyni, miejsce świetnie skomunikowane z portem (4 km), centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

100,82 zł/m²73,40 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 73,4m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł170,30 m² 10 510,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo - handlowy o pow. 170,30 m w Gdyni przy ul. Śląskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - jest usytuowany w parterze masywnej, solidnej, modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

52,27 zł/m²93,75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w najlepszym punkcie ulicy Świętojańskiej! Lokal na pierwszym pietrze w prestiżowej lokalizacji Gdyni. Kamienica po generalnym remoncie z windą dla klientów. Klatka schodowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij