dowolna

Apartamenty Gdynia - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

494 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

494 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 826 zł45,82 m² 28 499,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł45,73 m² 21 430,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Portova | Invest Komfort | do własnej adaptacji | strefa fitness | blisko morza Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura, to również inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł116,24 m² 36 132,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, widok na morze, ogromny taras! w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł39,38 m² 21 051,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie W fantastycznej lokalizacji! Zalety: - kompaktowe, komfortowe i z pomysłem, - pożądana lokalizacja blisko morza, - cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 300 000 zł139 m² 30 935,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gdynia orłowo | najwyższa jakość wykończenia | 2 miejsca W hali garażowej | komórka lokatorska | 4 pokoje | 2 balkony Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65,06 m² 17 368,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł87,25 m² 23 954,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament | widok na morze | drewniane podłogi | klimatyzacja | przeszklona loggia o pow. 13,90 m Alvarium to prestiżowy kompleks w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa-.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 206 zł56,10 m² 23 301,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 861 zł75,35 m² 11 491,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje 75,35 m ogródek z tarasem 34 m parter termin wydania 1 kwartał 2027 stan deweloperski Cena brutto: 855.255 zł OSIEDLE i APARTAMENT Nowoczesne, samowystarczalne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,69 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Kaskada Redłowską świetna komunikacja miejska. W pobliżu znajduje się: plaża Redłowska ( 1,8 km) , Centrum (1.9 km )oraz Stadion Miejski w Gdyni ( 1,3 km). Na miejscu zapewniono.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł40,32 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z oferta nieruchomosci dostępnej tylko w Naszym biurze. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni Bank Polski 1929 Na sprzedaż komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Gdyni na Witominie o powierzchni 96m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Z mieszkania wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł42 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy top apart z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 42m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,99 m² 13 063,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Signum w Gdyni Pogórzu. Lokal o powierzchni 64,99 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 848 zł47,91 m² 17 174,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90 m² 19 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł75,59 m² 37 028,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Perełka, takich apartamentów nie ma wiele! Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 925 zł27,81 m² 18 300,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 146 zł61,10 m² 13 995,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 61,10 m | 3 pokoje | 3. piętro | Termin oddania: i kwartał 2027 Lokale w cenach od ok. 500 000 zł do 1 300 000 zł brutto, o powierzchniach od 36 m do 107 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy penthouse z prywatną windą i ogromnym tarasem! Najwyższej klasy nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Penthouse: na sprzedaż nowoczesny, słoneczny, elegancki, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czynsz najmu miesięcznie 4300 zł wraz z opłatami, plus prąd według stanu zużycia oraz dodatkowo internet. Umeblowany apartament w nowszym, kameralnym, strzeżonym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,90 m² 14 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,9 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na drugim piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym wyglądzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,80 m² 14 993,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł114,88 m² 16 530,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88,36 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł93 m² 16 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam Serdecznie, na sprzedaż 3 pok. apartament zlokalizowany w samym centrum Gdyni. Prezentowana nieruchomość na sprzedaż mieści się na 3 kondygnacji 11-piętrowego apartamentowca o nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł89,47 m² 15 077,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni, na prestiżowym osiedlu Sokółka Zielenisz. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł84 m² 27 381 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13. piętrze prestiżowego kompleksu Sea Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 339 zł69,01 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum orłowa Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | fitness&spa | ***** O budynku: kameralna inwestycja z 2024 roku, składająca się z zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,60 m² 11 782,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł138 m² 26 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł111,46 m² 33 186,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy I luksusowy apartament na kamiennej górze. Z pięknym tarasem, prywatną windą, włoskim designem. To mieszkanie czeka na nowego właściciela, który chce żyć wygodnie, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 675 zł89 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

605 467 zł43,56 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie osiedla Nowa Dąbrowa. W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje zielone, nowoczesne i komfortowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł87,28 m² 34 257,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 87,28m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

,kaskada redłowska' atrakcyjny apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem,gotowy do wprowadzenia lub najmu. Nowoczesny apartamentowiec Z całodobową ochroną, cichobieżne windy.