dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie 3 Pokojowe i Miejscem Postojowym w Garażu Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania 3 pokojowego położonego w nowym osiedlu Konstelacja, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

956 724 zł58 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.28m2, położone na 3-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Dostępne od zaraz! nieruchomość: mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 84 m2 na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 000 zł71 m² 29 577 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz wyjątkowego apartamentu w kameralnym budynku w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy Państwu nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

701 349 zł64 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,98m2, położone na 4-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

969 000 zł69 m² 14 006,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

792 336 zł68 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,93m2, położone na 8-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

717 201 zł66 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,75m2, położone na 1-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni 47m2 na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku w Gdyni na Cisowej. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

680 000 zł54 m² 12 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zlokalizowane jest zaledwie 15 minut od serca Gdyni, a także Sopotu. Do Gdańska dojedziemy obwodnicą Trójmiejską. Nieruchomość znajduje się niedaleko trasy " Kaszubskiej " co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta tylko W mio casa Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na dzielnicy Gdynia Obłuże. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46 mkw znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 300 000 zł270 m² 15 933 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Link do filmu: lokalizacja Doskonale położony apartament na styku Kamiennej Góry i Śródmieścia. Łączy w sobie wszystkie zalety centrum miasta, zostawiając jednocześnie namiastkę ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

800 000 zł58 m² 13 715,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdyni ul. Opata Hackiego. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

929 000 zł78 m² 11 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże pokoje, po remoncie - stan deweloperski -> idealna przestrzeń dla dużej rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

425 000 zł46 m² 9 409,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wyposażone | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na gdyńskim Obłużu przy ul. Sucharskiego! Obłuże - jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Gdyni. Idealna lokalizacja, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się Gdyni Dąbrowa ul. Paprykowa 9 Budynek znajduje w spokojnej lokalizacji. Blisko terenów zielonych, tuż przy budynku sklep Żabka. Na osiedlu liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

1 637 496 zł76 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,81m2, położone na 14-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 911 000 zł90 m² 21 174,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatni trzypokojowy apartament z balkonem o powierzchni 90,25 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze. Lokal pięknie wykończony pod klucz ze wszystkimi udogodnieniami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

1 138 819 zł66 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum Gdyni o powierzchni 65,57m2. Lokal znajduje się na parterze z widokiem na zielone patio. Świetna lokalizacja w samym centrum .Dogodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 024 600 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 56,08 m2 z antresolą liczącą 18m2. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Położone jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, położone w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

720 000 zł82 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 82,5 m2, położonego na osiedlu "zamek" od dewelopera Hossa, przy ulicy Chabrowej w Gdyni. Prezentowana nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

830 000 zł68 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości położonej w Chwarznie Wiczlinie, na osiedlu Patio Róży. Patio Róży to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker W pełni wyposażone, nowocześnie wykończone, w świetnej lokalizacji na osiedlu Witomino - 3 pokoje: salon, sypialnia i trzeci, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 80m2 w Gdyni na Dąbrowie. Jest to piętro domu z osobną klatką schodową (niezależne wejście). Budynek zlokalizowany jest w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

750 000 zł72 m² 10 431,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kontaktmieszkanie z ogródkiem, miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką lokatorską. Usytuowane na parterze budynku z 2011 roku, północno wschodnia wystawa okien. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w Gdyni na Witominie na 10 piętrze z balkonem z zachwycającym widokiem na korony drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 296 000 zł72 m² 17 925,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty Bliskość do morza i polanki Redłowskiej, widok na las, sauna. Lokalizacja Ulica Kopernika położona jest w spokojnej, willowej części Wzgórza św. Maksymiliana, dzielnicy przyległej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 200 000 zł88 m² 24 886,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Elegancki trzypokojowy Apartament o powierzchni 88,4 m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni Kamienna Góra. Stylowa, kameralna willa, cicha okolica, szlachetne otoczenie wiekowych domostw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 078 900 zł65 m² 16 798,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,97m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Usytuowane od strony południowej. Okna wychodzą z salonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

950 000 zł67 m² 14 272,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie 3 pokoje! bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc 3 pokojowe mieszkanie z najlepszą ekspozycją południowo-zachodnią! Świetna cena! wyjątkowa lokalizacja Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Interesująca oferta! Umowa najmu na czas określony minimum 1 rok, z możliwością późniejszej kontynuacji najmu. Najem dla 1-2 osób, najchętniej dla pary. Lokal mieszkalny położony w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atuty Przy samym centrum miasta, blisko komunikacji, blisko plaży, dwustronne. Lokalizacja Działki Leśne to dzielnica położona w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia (niedaleko Urzędu Miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie 3 Pokojowe z Ogrodem i Miejscem Postojowym w Garażu Zapraszamy do wynajęcia przestronnego mieszkania 3 pokojowego położonego w nowym osiedlu Konstelacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 868 zł/m²

 

Piętro:10/10