dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Chylonia, przy ul. Lubawskiej 3. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port o pow.63m2 w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

1 750 000 zł77 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Świetny, nowoczesny i elegancki apartament dla rodziny w luksusowej inwestycji w samym sercu miasta Gdynia. Inwestycja Silver House jest to niesamowite miejsce do spełnienia potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 500 000 zł100 m² 24 960,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament w willowej dzielnicy Gdyni na Kamiennej Górze Zapraszamy do zakupu tego niezwykłego apartamentu, który oferuje wyjątkowy komfort życia w kameralnym otoczeniu, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczmarskiego

Grabówek,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70m2 na ul. Kaczmarskiego w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie mieści się w kompleksie kameralnych budynków na strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Karwiny przy ulicy Staffa o powierzchni 60 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze (na każdej kondygnacji mieszczą się dwa mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

545 000 zł47 m² 11 695,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 900 zł74 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa na spotkanie w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni 74,2 m2, usytuowanego na drugim piętrze urokliwej kamienicy w Gdyni - Oksywiu. Z tej lokalizacji można dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdyni w dzielnicy Chylonia przy ul. Morskiej. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego i skm W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 090 000 zł76 m² 14 425,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 06.09.2024! Proszę o kontakt w celu umówienia wizyty. Główne atuty: * Lokalizacja - blisko lasu, morza, centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 133,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m , znajduje się na II piętrze wieżowca wybudowanego w latach 70-tych. Lokal składa się z jasnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

860 000 zł56 m² 15 275,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament położony w ścisłym Centrum Gdyni nieopodal Bulwaru Nadmorskiego i plaży ( w odległości ok. 600 m ). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

1 090 000 zł76 m² 14 425,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

949 000 zł78 m² 12 223 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 duże pokoje, po remoncie - stan deweloperski, wolne od zaraz - idealna przestrzeń dla dużej rodziny, pod wynajem na pokoje/mikro kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze budynku z 1980 roku przy ul. Kcyńskiej. Mieszkanie zostało całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

648 000 zł63 m² 10 269,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe ( 63 m2 ) z balkonem typu loggia zlokalizowane na czwartym ostatnim piętrze budynku bez windy przy ul. Iwaszkiewicza w gdyńskiej dzielnicy Karwiny. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł48 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe Mieszkanie w Świetnej Lokalizacji - Wzgórze Św. Maksymiliana Przedstawiam Państwu przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,81 m2 usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na kartuskiej W gdyni Oferowane mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

2 300 zł60 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie - 3 pokoje, blisko centrum z widokiem na morze, położone na Działkach Leśnych o powierzchni 60 m2. Lokalizacja: mieszkanie jest świetnie zlokalizowane i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

560 000 zł59 m² 9 475,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie świetnie skomunikowane. Składa się z trzech pokoi (14,4 m2, 10 m2, 22 m2), przedpokój (5m2), kuchnia (2m2) oraz kuchnia (10m2). Pokoje niezależne ( z kuchni wejście do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

450 000 zł50 m² 8 916,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdynia, oksywie - 3 niezależne pokoje. 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z którego wyjdziemy na przestronny balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

630 460 zł58 m² 10 949,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W otoczeniu lasu, w bardzo spokojnej części Nowej Dąbrowy, w powstającym kompleksie, jednocześnie doskonale skomunikowane z Obwodnicą Trójmiasta. Osiedle nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 49m2 w Gdyni przy ul.Śląskiej. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

960 000 zł72 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne przy ul. Wolności! Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

625 660 zł51 m² 12 377 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne Mieszkanie na Wynajem w Gdyni Grabówku! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kompletnie umeblowanego i wyposażonego mieszkania, położonego na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

997 000 zł52 m² 19 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta specjalna na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 52,44 m2. Atuty mieszkania: - 10 minut spacerem do plaży, - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

629 000 zł62 m² 10 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Swarzewska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Swarzewskiej, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

519 000 zł58 m² 9 026,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska Opis: mieszkanie składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( jest możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 800 000 zł65 m² 27 692,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży i marinie jachtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w Gdyni Oksywie ul. Płk Dąbka 59 Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w budynku z odświeżona klatką oraz nowa elewacją. Przed budynkiem liczne ogólnodostępnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 350 000 zł88 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry Zaprowadzę Cię w świat gdzie luksus spotyka się z elegancją, a przestronne pokoje dają niezwykłą możliwość czuć się komfortowo i finezyjnie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

779 000 zł74 m² 10 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie (możliwość wydzielenia czwartego pokoju) o powierzchni 73,74m2, położone na pierwszym piętrze, przy ul Kcyńskiej w Gdyni. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

579 000 zł53 m² 11 007,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowość tylko W miocasa! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwej nieruchomości, która łączy w sobie wygodę nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 900 000 zł65 m² 29 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni - kompletnie urządzony. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

769 000 zł76 m² 10 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu Gdyni może być Twoje, nie zwlekaj! Lokalizacja To mieszkanie to prawdziwy klejnot w sercu Gdyni, usytuowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

730 000 zł59 m² 12 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczny trzy pokojowy apartament z balkonem na nowoczesnym osiedlu. [mieszkanie] Trzy pokojowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Chwarzno,Gdynia

730 000 zł59 m² 12 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Apartament klasy Premium o pow. 77m2, w skład którego wchodzi: - przestronny Salon z Jadalnią oraz otwartą kuchnią *ekspozycja południowa* - Sypialnia - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Karwiny, która stanowi południową część Gdyni. Okolica pełna jest terenów rekreacyjnych m.in. Trójmiejski Park Krajobrazowy, basen,.