dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pośrednik odpowiedzialny Agata białekdoskonała lokalizacja na Działkach Leśnych. Nowe osiedle. Spokój i zieleń w centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie : środki komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Gdyni na ul. Rdestowej. Miejsc do spania w mieszkaniu jest 5, myślę że 6 osób spokojnie też może zamieszkać. Możliwość dokupienia biurek lub ewentualnie łóżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

535 600 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie zlokalizowane w nowopowstającym kompleksie dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych (12 mieszkań) usytuowanych w bardzo cichym i spokojnym miejscu. Niedaleko usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

255 000 zł51 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na parterze; powierzchnia: 51,34 m ; adres: ul. Pomorska 14a, gdynia. Na sprzedaż również wyposażenie mieszkania: meble, lodówka itp. Tel.   cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

245 000 zł48 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Przytulne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Gdyni obok hali targowej i placu kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

380 000 zł67 m² 5 680,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny lokal mieszkalny położony na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie po remoncie o pow. 66,89 m2 w skład, którego wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowy apartament z antresolą do natychmiastowego zamieszkania, położony w kameralnym budynku w zacisznej lokalizacji przy lesie. Mieszkanie kompletnie wyposażone łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

220 000 zł53 m² 4 143,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowe drzwi wejściowe, kraty w oknach, podłoga z desek, okna wymieniane ok 2005r. -plastikowe,mieszkanie umeblowane / do uzgodnienia/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

300 000 zł53 m² 5 679,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Okazyjna propozycja dla wymagających klientów. Wysoki standard wykończenia spełniający oczekiwania wszystkim tym, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

800 zł49 m² 16,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuższy okres czasu mieszkanie trzy pokojowe w Gdyni Cisowej znajdujące się na 3 piętrze, częściowo umeblowane. Jeden duży pokój, dwa mniejsze, balkon, kuchnia, łazienka, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

375 000 zł71 m² 5 266,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o pow.71 m2 usytuowane na prestiżowym osiedlu Gdyni. Mieszkanie posiada salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

285 000 zł71 m² 4 014,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjna cena! okazja! Do sprzedania mieszkanie ponad 71m2 w kamienicy na Wzgórzu Maksymiliana w Gdyni przy ul. Harcerskiej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bez windy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, ustawne mieszkanie po gruntownym i bardzo dobrze wykonanym remoncie wszystkich pomieszczeń obejmującym wymianę instalacji elektrycznej i wod - kan.,gazowej, okna PCV, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie polozone w pieknej dzielnicy Gdyni z widokiem na ac zabaw,parking,siec sklepow i galeria.Dobre polaczenie z obwodnica tojmiejska,terminal promowy oraz lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino,Gdynia

470 000 zł67 m² 7 014,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dobrze nasłonecznione (wystawa wschodnia i południowa) 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze z ładnym widokiem i dużym (16m2) balkonem w kompleksie mieszkaniowym Witawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

1 700 zł80 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dzielnicy domków jednorodzinnych., dwupiętrowy ,czteroklatkowy budynek, ogrodzony (płot i bramy wjazdowe na pilota). Położony w otulinie lasów, ścieżek rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podjazd

Działki Leśne,Gdynia

305 000 zł84 m² 3 630,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie przestronne o powierzchni 84.30 m2 na II/IV piętrze. Dwa bardzo duże pokoje o pow. 23m2 i 29m2m oraz sypialnie o pow. 9,30m2. Kuchnia widna - 8.19m2, łazienka z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. 4-o pokojowe mieszkanie na wynajem w centrum dzielnicy. Mieszkanie znajduje się 50 metrów od wszelkich ciągów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

399 000 zł72 m² 5 533,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena! Słoneczne, urządzone dwupoziomowe mieszkanie z ładnym widokiem na okolicę w pełni wyposażone. Pierwszy poziom stanowi: salon (z zestawem mebli Kler w cenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

405 000 zł87 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Zdjęcia. Mieszkanie duże, przestrzenne, ciche, w dobrej lokalizacji blisko centrum, niedaleko skm, pkp. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

1 400 zł57 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! mieszkanie nad morzem! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, w odległości zaledwie 300 metrów od plaży i od Bulwaru Gdyńskiego! Budynek znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

695 000 zł92 m² 7 554,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% - kupujący nie płaci nam wynagrodzenia, pokrywa je wyłącznie sprzedający jednak na wyraźne życzenie kupującego możemy podpisać z nim umowę za wynagrodzeniem w zamian za korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

500 zł70 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe trzy pokojowe mieszkanie, na nowo wybudowanym osiedlu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Trzy dwu osobowe pokoje, oddzielna kuchnia (zmywarka, lodówka, pralka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

435 000 zł71 m² 6 135,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 70,9 m2 na 2. piętrze, III kondygnacji. Położone na Osiedlu Dolina Cisów, w dzielnicy Pustki Cisowskie. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Wielki Kack,Gdynia

269 000 zł63 m² 4 297,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Do negocjacji! Bardzo ładne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Karwiny. 3 pokojowe o metrażu 62,4 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Leszczynki,Gdynia

230 000 zł54 m² 4 267,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Słoneczne i ciepłe mieszkanie które dzięki swojej lokalizacji jest doskonale skomunikowane z centrum. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

155 000 zł58 m² 2 663,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam / Odstąpię partycypację mieszkania w tbs gdynia/cisowa ul. Zbożowa 58,2 m2. Słoneczne trzypokojowe w pełni umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w szeregowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

230 000 zł53 m² 4 331,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Podłogi drewniane,okna plastikowe,drzwi wejściowe nowe,balkon zabezpieczony kratą, łazienka i ubikacja osobno, płytki w kuchni i w łazience z roku 1989. Do sprzedania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

199 500 zł46 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jasnne mieszkanie na trzecim pietrze,czteropietrowego bloku mieszkalnego.Trzy pokoje,kuchnia,lazienka, osobna ubikacja. Okna pvc. Parkiet. Do odswiezenia. Blok jednostronnie nowoocieplony. Nadaje sie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

450 000 zł72 m² 6 284,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Luksusowe mieszkanie w Gdyni Dąbrowie, usytuowane na pierwszym piętrze, wykończone według wysokich standardów. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Witomino,Gdynia

409 000 zł55 m² 7 430,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Do negocjacji! polecam. Komfortowo wykończone mieszkanie na wysokim parterze z osobnym wejściem. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

295 000 zł53 m² 5 597,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Położone na parterze w czteropiętrowym budynku piękne mieszkanie z klimatem, o wygodnym rozkładzie pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, bardzo zadbane i ciekawie zaaranżowane. Duży balkon od strony południowo-zachodniej, dwie sypialnie odrębne, salon połączony z kuchnią i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gajowa

Witomino,Gdynia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, przestronne, salon połączony z jadalnią ok. 60 m2 , 2 sypialnie po ok. 14 m2, łazienka z kabiną prysznicową i bidetem w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pok. 55m2, wzgórze św. Maksymiliana Mieszkanie na ul. Legionów 58 w Gdyni Wzgórze św. Maksymiliana, piętro 1/7, trzypokojowe, o powierzchni 55 m2. Jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 80 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu gdyńskiego parku krajobrazowego w sąsiedztwie wzgórza bernardowo na malowniczym osiedlu Cadena Park Cadena park znajduje się 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Okazja! śródmieście! Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką. Całość położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berberysowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez posrednikow Dwustronne , słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Rozkład lokalu: pokój dzienny ok. 20m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe nowe, w domku trzyrodzinnym Z działką, z garazem I miejscem postojowym przed , obok parku krajobrazowego ,przy granicy Z sopotem, widok na morze ,okolica.