dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Śródmieście. Nieruchomość usytuowana jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

610 000 zł67 m² 9 166,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Słoneczne i ciche mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze budynku mieszkalnym w Gdyni dzielnica Dąbrowa. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, 3pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w Gdyni! Продається трикімнатна квартира з гарним видом в Гдині!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

565 000 zł63 m² 9 025,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62.6m2, w skład którego wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon od strony południowej - Oddzielna kuchnia z oknem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

660 000 zł64 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży przestronne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Kamienica Janowska z 2010r. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z dużą, wygodną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

595 634 zł51 m² 11 783 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

690 000 zł74 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

700 000 zł57 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym usytuowane na dwóch poziomach o powierzchni użytkowej blisko 57 m2 zlokalizowane na 3-piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

769 000 zł62 m² 12 451,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Oksywiu z widokiem na Zatokę. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Oksywie przy ul. Bosmańskiej, dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w jednej z topowej lokalizacji na mapie Gdyni. Nieruchomość składa się z jasnego pokoju dziennego, oddzielnej kuchni oraz dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament polozony w spokojnej a zarazem strategicznej lokalizacji Gdyni niedaleko dworca glownego na ulicy Kollataja.Mieszkanie jest urzadzone wyposazone we wszyskie niezbedne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 499 000 zł76 m² 19 828 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do odkrycia magicznego zakątka przy ul. Strzelców w Gdyni na Małym Kacku, gdzie czeka na Was wyjątkowy apartament gotowy na nowy rozdział Waszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

15 500 zł110 m² 140,91 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

669 000 zł73 m² 9 214,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się 08.06! :) 3 pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażony, blisko centrum z widokiem na industrialną część Gdyni. Doskonale nadający się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

713 000 zł66 m² 10 835,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie położone w malowniczej okolicy Pogórza, przy ulicy Czarnieckiego. Budynek i osiedle: mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze kameralnego budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł65 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę! Eleganckie, funkcjonalne, wygodne mieszkanie w centrum miasta w kamienicy na V piętrze (z windą). W mieszkaniu 3 pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

485 000 zł53 m² 9 142,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wersja językowa: polish, english, kompleksowa obsługa formalno - prawna. (pl) gdynia chylonia, ul. Rozewska, 3 pokoje od zaraz! Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł77 m² 15 607 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy - rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Działki Leśne, mimo bliskości centrum miasta okolica jest cicha i spokojna. Lokalizacja doskonała jest pod każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w Gdyni Śródmieściu na czwartym piętrze w budynku z windą. Nieruchomość składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu. Budynek Hossy z windą z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Górnośląski

Orłowo,Gdynia

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3 pokojowy lokal pod działalność biurową w prestiżowej dzielnicy - Gdynia Orłowo Przedstawiam Państwu 3 pokojowy lokal o powierzchni użytkowej ok. 105 m2 usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią przy Gryfa Pomorskiego 67a *budynek i mieszkanie zadbane *miejskie ogrzewanie *65 m2 *piwnica *umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

645 000 zł70 m² 9 242,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetnie skomunikowane z Trójmiastem 3 pokojowe mieszkanie! To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym, przytulnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich udogodnień w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bernadowo,Gdynia

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą w naszym biurze. Trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Bernadowo Park, gdynia Mały Kack. Lokalizacja: inwestycja Bernadowo Park znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

899 900 zł84 m² 10 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament - ciche kameralne osiedle - gdynia fikakowo Lokal mieszkalny o powierzchni 84,10m2 położony na wysokim parterze, składający się z przestronnego salonu z wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 060 000 zł65 m² 31 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz zadbanego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - widok z balkonu na piękną zieleń, - dwustronna ekspozycja okien (płd-wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta tylko W mio casa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie od renomowanego dewelopera Hossa. Nieruchomość Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 031 766 zł72 m² 14 364 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,83m2, położone na 17-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 140 000 zł76 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże Centrum,Gdynia

6 000 zł137 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 7 pokoi o łącznej powierzchni 136,7 m2 wynajmę firmie lub na cle mieszkaniowe. Mieszkanie usytuowane w dużym domu mieszkalno - usługowym położone na pierwszym (3 pokoje) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 029 100 zł62 m² 16 510 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - Inwestycja w centrum Gdyni - odbiór: II kwartał 2024 - gwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

725 095 zł59 m² 12 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W otoczeniu lasu, w bardzo spokojnej części Nowej Dąbrowy, w powstającym kompleksie, jednocześnie doskonale skomunikowane z Obwodnicą Trójmiasta. Osiedle nowoczesne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

620 000 zł57 m² 10 848,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w naszej ofercie! Z przyjemnością prezentujemy apartament na sprzedaż w samym sercu miasta. To idealne miejsce dla rodzin, singli lub par, które cenią komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

674 000 zł68 m² 9 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta W mio casa! mieszkanie: przestronne, z dwustronną ekspozycją okien mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, gotowe do wprowadzenia, o powierzchni użytkowej 71,8 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z ogrodem! Gdynia Mały Kack! Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni 54 m2 z ogrodem zlokalizowane na parterze w szeregowcu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

726 836 zł66 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - duży balkon - centrum Gdyni - atrakcyjne ceny mieszkań - Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Mały Kack,Gdynia

4 600 zł96 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3 Pokojowe Mieszkanie Z Widokiem Na Las, morze Bałtyckie i Panoramę Gdyni Przedstawiam Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 96 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: nowoczesny apartament o pow. 76m2 usytuowany na 11 piętrze budynku Modern Tower Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł70 m² 12 104,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Loft-dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na tereny zielone i las | dwie łazienki | dwa miejsca postojowe w hali garażowej | Gdynia Chwarzno Wiczlino- sokółka Zielenisz.