dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

690 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

690 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, działki Leśne Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie (ekspozycja płd.-zach. / płn.-wsch.) o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

740 000 zł50 m² 14 703 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Najważniejsze atuty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m w nowoczesnej inwestycji Alvarium 2.0 w Gdyni Redłowieprywatny taras z wyjściem na ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Orłowo,Gdynia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ekskluzywny apartament zlokalizowany w najpiękniejszej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowie. To idealne miejsce do zamieszkania. Jednocześnie blisko centrum, pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 699 999 zł81 m² 20 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja - Gdynia śródmieścieelegancka i nowoczesna architekturapełna infrastruktura w zasięgu- sklepy, szkoły, usługi Układ mieszkania: apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

549 000 zł43 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym w świetnej lokalizacji (gdynia Witomino) Mieszkanie jest w trakcie remontu, dołączone zdjęcia pokazują styl oraz standard efektu końcowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe tanie mieszkanie W kamienicy - gdynia, oksywie Najem od połowy Lutego Mieszkanie na 1-piętrze, składa się: - przestronnego salonu, - sypialnia - Pokój - Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszewska

Wiczlino,Gdynia

492 300 zł52 m² 9 440,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 3 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 492 300 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

587 000 zł53 m² 11 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na drugim piętrze zadbanego bloku przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe wykończone pod klucz, położone na 2 piętrze, nowe na osiedlu Nowa Dąbrowa przy ulicy Kupca 3 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

707 550 zł67 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - blisko skm, obwodnicy i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

574 344 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 53,18 m | Ogródek: 18,50 m | Parter | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł88 m² 12 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Gdyni, witomino. Dostępne od Marca 2026 r. Parter z dostępem do ogródka. Mieszkanie dwustronne. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 105 600 zł90 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:27/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowy apartament w samym centrum Gdyni w Sea Towers. Apartament o powierzchni 86 m2 zlokalizowany na 27- piętrze. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

671 840 zł65 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 64,60 m | Ogródek: 34,80 m | Parter | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Komfortowe mieszkanie na wynajem |3 pokoje 70 m | W pełni wyposażone | Balkon | ok. 4 000 zł całość | Gdynia Obłuże Na wynajem komfortowe, przestronne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 52,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w samym sercu Gdyni - w Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow 60 m2 w Gdyni, śródmieście. Mieszkanie przestronne, składa się: - słonecznego salonu - osobnej kuchni z strefą do jedzenia - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Grand Estates Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym rejonie Gdyni. Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

923 099 zł40 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja square gdynia apartamenty definiujące nowy standard luksusu Lokalizacja:** Wzgórze św. Maksymiliana, gdynia Powierzchnia:** 40,31 m Kondygnacja:** 5. piętro (ostatnie) Układ:** 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Karwiny,Gdynia

636 636 zł63 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Karwiny,Gdynia

639 000 zł63 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje w Gdyni Karwiny. Składa się z: salonu z wyjściem na loggie Przestronnej kuchni 2 sypialni Łazienki Wc Korytarza Piwnicy W całym mieszkaniu parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni Śródmieście w centrum miasta. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na Chwarznie - w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Leśne,Gdynia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia, obłuże Leśne, ul. Unruga Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i funkcjonalne o powierzchni 60,2 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielki Kack,Gdynia

695 000 zł68 m² 10 220,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie w najbardziej zielonej dzielnicy Gdyni. Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie w Wielkim Kacku, pow. 68 m2, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

605 000 zł53 m² 11 415,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, stworzone dla małej rodziny 2 plus 1 Dla kogo? Mieszkanie jest wręcz idealne dla małej rodziny 2+1, a pies będzie tu równie szczęśliwy jak domownicy. Dużo światła, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w budynku wielorodzinnym z windą, zlokalizowane w Gdyni Oksywiu przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

759 000 zł80 m² 9 547,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Gdyni. Około 80m2 po podłodze, 52m2 powierzchni użytkowej. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij