dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

599 000 zł46 m² 13 022 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i ustawne mieszkanie w trakcie remontu generalnego położone w Gdyni w dzielnicy Obłuże Dolne. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację aranżacji pokoju ( mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł30 m² 10 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka | 10 minut do skm | do własnej aranżacji | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

19 950 zł320 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł306 m² 18 790,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

543 780 zł45,60 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem i oddzielną kuchnią. Usytuowane na 9 piętrze budynku w Gdyni Obłużu, w pobliżu lasu. Zadbane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł80 m² 73 750 zł/m²

 

Piętro:26/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Hot oferta! nowość! oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze, 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł108 m² 14 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe,.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł39 m² 12 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł105 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie jak dom ogród, taras i zielona okolica w Gdyni Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82 m , usytuowane na parterze oraz pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 978 zł62,94 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od południowego zachodu w 3 piętrowym nowo budowanym budynku na granicy Działek Leśnych i Śródmieścia. Inwestycja wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł38 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, położone w Śródmieściu Gdyni, w samym jej sercu, w odległości 15 minut spacerem do morza i plaży. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 109m2 w układzie czterech pomieszczeń. Lokal w nowoczesnym biurowcu w Gdyni Orłowie. Biuro klimatyzowane. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł20 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 20 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł39,30 m² 10 050,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Gdyni Pogórze, przy ul. Manganowej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 865 zł46,55 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,65 m² 10 515,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,65 m , położone na 4. piętrze przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Lokal posiada bardzo atrakcyjny układ pomieszczeń oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł160 m² 9 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Dickmana w Gdyni zaledwie 600 metrów od morza. Dom o powierzchni około 160 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł404 m² 1 977,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W gdyni dąbrowie - wykorzystaj gotowy fundament pod swój projekt! Cena: 799 000 zł Lokalizacja: gdynia, dąbrowa, ul. Jarzębinowa Powierzchnia działki: 404.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł64,11 m² 8 095,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53,70 m² 10 614,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj atrakcyjną ofertę 3 pokojowego mieszkania z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 225 zł45,94 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,94 m , zlokalizowane na wysokim, 13. piętrze (w 16-piętrowym budynku) w prestiżowej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 353 465 zł78,48 m² 29 988,08 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,48 m , w unikalnej ekspozycji północno-zachodniej (nw), zlokalizowane na najwyższym, 16 piętrze budynku.