Apartament, ul. Rdestowa

Rdestowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie

  • 940 292 zł
  • 81,43 m²
  • 11 547,24 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Kapałczyńs...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Rdestowa

Rdestowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

940 292 zł

81,43 m²

11 547,24 zł/m²

Apartament, ul. Rdestowa

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

940 292 zł 81,43 m² 11 547,24 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 940 292 zł (11 547,24 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 81,43 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: MAGIC HOUSE, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: MG419089

Lokalizacja

Opis nieruchomości

4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie osiedla Nowa Dąbrowa.
Do odbioru I kwartał 2027

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje zielone, nowoczesne i komfortowe osiedle. Wysokiej klasy urbanistyka, sklepy, kawiarnie i restauracje, atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz łatwość dojazdu sprawią, że Nowa Dąbrowa szybko stanie się tętniącym życiem, nowym centrum tej części Gdyni. (...)

Agent

Piotr Kapałczyński

730 800...

730 800 273

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Kapałczyński

730 800...

730 800 273

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.