dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Śródmieście

609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

609 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

679 000 zł48,60 m² 13 971,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdynia Śródmieście / Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- polecamy - komfortowa - doskonała lokalizacja - ścisłe centrum gdyni - przy nowym kompleksie baltic plaza, u podnóża kamiennej góry, blisko skweru kościuszki - również na cele biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

747 000 zł43 m² 17 372,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - - polecamy! - doskonała i spokojna lokaliazacja! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojne miejsce, niedaleko morza, skweru Kościuszki, wszystkich udogodnień śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł44,70 m² 11 163,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Skwer Kościuszki 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł20 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

Do wynajęcia Pokoje dla Pracowników Gdynia Centrum Plac Kaszubski. Od 2 do 40 osób. Do wynajęcia mieszkanie Pracownicze zlokalizowane Gdynia samo centrum ul. Plac Kaszubski. Mieszkanie 50 m2 , dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł62,50 m² 15 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Lokal użytkowy (gastronomia/usługi/biuro). Wejście z ulicy. Witryna. Parking. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Abrahama.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest cichy,słoneczny, czteropokojowy apartament, położony przy Placu Kaszubskim w ścisłym centrum Gdyni. W skład apartamentu wchodzą; salon z aneksem kuchennym 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży dwustronny, czteropokojowy apartament , położony w prestiżowej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni lokalizacja To idealna propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł73 m² 20 821,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i pięknym panoramicznym widokiem na zatokę, hel, kamienną Górę, port i miasto. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

85,91 zł/m²151,21 m² 12 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal z ogródkiem o pow. 151,21m2 samym w sercu Gdyni przy Skwer Plymouth. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera ab "square" z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł48,38 m² 58,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Jana Kilińskiego, w budynku z windą. Lokal znajduje się na 4 piętrze, jest w idealnym stanie, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gdynia

Śródmieście,Gdynia

58,44 zł/m²308 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem duży lokal (308 m2) handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy w centrum Gdyni. Lokal przystosowany do działalności bankowej, podzielony wysokiej jakości szkłem na boksy biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

45,50 zł/m²22,30 m² 1 014 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni 22,3m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

45,50 zł/m²12,70 m² 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem biuro o powierzchni 12,7m2 znajdujące się w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego z dostępem do zaplecza sanitarnego oraz kuchni z jadalnią zaraz obok biura.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

20 €/m²170,91 m² 3 418 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł42 m² 11 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do remontu , balkon. Pokoje 14m, 9m , kuchnia ciemna .Układ przejściowy Przedpokój ok 5m , szafa wnękowa. Do mieszkania należy piwnica. Parking przy ulicy , strefa płatna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

637 000 zł37 m² 17 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - wyłączność - klucze w biurze - polecamy! - doskonałe i spokojne położenie! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojna lokalizacja, blisko morza, skweru Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 759 178 zł59,74 m² 29 447,24 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 621 788 zł131,23 m² 35 218,99 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł80,72 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,88 m² 14 302,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²300 m² 19 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł52,35 m² 13 753,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze ładnej kamienicy w centrum Gdyni. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, usług, punktów handlowych. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł93 m² 95,70 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

66,65 zł/m²388,50 m² 25 893 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie. Kameralne centrum biznesowe przy ulicy Waszyngtona w Śródmieściu Gdyni oferuje nietuzinkową lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł97 m² 25 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/32

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest elegancki, czteropokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Sea Towers - najbardziej rozpoznawalnym i cenionym adresie nad polskim morzem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,26 m² 11 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prestiżowa lokalizacja, ogromne możliwości aranżacyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje się tu kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²176,55 m² 9 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pow. 160m2: 8 pom. o pow.: (46,20+24,2+13,4+17+14,3+15,1+17,8+28,4) + 2 WC (13+9,4 m2) + część wspólna tj. 16,05m2. Lokal biurowo-usługowy. Lokal wyposażony w system wentylacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

42,60 zł/m²900 m² 38 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł21 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

1 130 000 zł61,62 m² 18 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bez prowizji dla kupującego - okazja - polecamy - doskonała, topowa lokalizacja! - Gdynia, ul. Żeromskiego 7 - Nowoczesny, modernistyczny apartamentowiec - wyjątkowe mieszkanie - położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

93,69 zł/m²52,30 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 52,3m2 samym w sercu Gdyni. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy skrzyżowaniu ulicy Z.Augusta i Starowiejskiej. Wejście główne do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

50,72 zł/m²69 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy, po odświeżeniu, w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²220 m² 15 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

98,98 zł/m²86,89 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 86,89m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł53,50 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 53,5m2 z widokiem na miasto. Apartament znajduję się nowej inwestycji z 2019r., deweloper.