dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Śródmieście

609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

609 ogłoszeń

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 840 zł50,75 m² 20 883,55 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł44 m² 31 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 362 224 zł45,66 m² 29 834,08 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł45,43 m² 13 493,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam do zaoferowania mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji- blisko dworca centrum gdyni! Lokal składa się z 2 pokoi z osobną, jasną kuchnią Lokal znajduje się naprzeciwko hali targowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83,04 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja inwestycyjna W centrum gdyni - 62 m Z potencjałem! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dochodową inwestycję? Mam do zaoferowania lokal użytkowy, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²25 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z witryną położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańskiej i Obrońców Wybrzeża. Warunki najmu Czynsz najmu 3 500 zł netto,.

Szczegóły ogłoszenia

48,36 zł/m²64,10 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność biura. Bez prowizji od Kupującego! Najem instytucjonalny na minimum rok. Jeśli poszukują Państwo prestiżowej siedziby dla swojej firmy w centrum miasta z ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

62 zł/m²329 m² 20 398 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na II piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokoje nie są umeblowane - zdjęcie poglądowe przykładowego biura. Każda kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł84 m² 11 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w samym sercu Gdyni z dostępem od ul. Świętojańskiej oraz ul. Władysława IV. To topowa, prestiżowa lokalizacja, która realnie pracuje na rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

94,08 zł/m²138,18 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 546 000 zł49 m² 31 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 49 m | Centrum Gdyni | 2 pokoje | 10 minut do plaży. Na sprzedaż komfortowy, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120,80 m² 12 831,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

<!-startfragment-> Nowoczesne biuro 120,8 m | Plac Kaszubski | Gdynia Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne biuro o powierzchni 120,8 m , położone w samym sercu Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - samo centrum Gdyni - ul. Starowiejska Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

90 zł/m²85,27 m² 7 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal o powierzchni 85,27m2 w nowej, klimatycznej inwestycji La Esquina w samym centrum Gdyni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek ma do zaoferowania nieduże patio,.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²275,88 m² 3 035 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²443 m² 31 453 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal przeznaczony może być na wszelką działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł100 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny 100 m , w którym aktualnie funkcjonuje salon fryzjerski w samym sercu Gdyni - duży potencjał inwestycyjny! Szukasz przestrzeni w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,14 m² 26 625,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²37,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 37,80 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²157,50 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: apartamentowiec zlokalizowany w samym sercu Gdyni, osadzony w bezpośrednim sąsiedztwie z Placem Kaszubskim. Będąc częścią ścisłego centrum miasta, bliskość modnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł123,72 m² 22 631,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal w atrakcyjnym Śródmieściu Gdyni. Atrakcja dla inwestora pasywnego lub przedsiębiorcy chcącego prowadzić działalność W lokalu okolica Ulica 3-go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł70 m² 27 857,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się malownicze tereny słynnej Kamiennej Góry, gdzie w cieniu drzew, z dala od ruchu ulicznego można przysiąść na ławce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 38 m , położona w samym centrum Gdyni przy ul. Abrahama - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł44 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Śródmieścia przy ul. Abrahama. Ścisłe centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom cieszyć się bliskością morza, rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 944 zł48,55 m² 17 774 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

53,26 zł/m²92 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony na 1. piętrze budynku z windą, dostępny od zaraz. Lokal składa się z 5 niezależnych pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł953,64 m² 8 913,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:456 m²

Na sprzedaż kamienica z oficyną, położona w samym sercu Gdyni przy ulicy Abrahama. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących prestiżowej nieruchomości o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 600 zł64,10 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze, bez prowizji od Kupującego! Jeśli poszukują Państwo prestiżowej siedziby dla swojej firmy w centrum miasta z ochroną 24h oraz innymi.

Szczegóły ogłoszenia

52,33 zł/m²113,70 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

NA wynajem lokal biurowy centrum gdyni Lokal biurowy położony w nowoczesnym budynku biurowo-apartamentowym "transatlantyk" w samym centrum Gdyni. Budynek jest wykończony wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²20 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro 20m2 zlokalizowane przy ul.Janka Wiśniewskiego. Biuro typu open-space, znajduje się na II piętrze budynku. Czynsz najmu: 46pln/m2 netto - kwota ta obejmuje ogrzewanie, wodę i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł61,84 m² 35 559,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament 3-pokojowy w centrum Gdyni - ul. 10 Lutego | hala garażowa | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament położony w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł64,50 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum Gdyni, tuż przy Zatoce Gdańskiej, bulwarze Nadmorskim, teatrze Muzycznym czy Skwerze Kościuszki. Tak dogodna lokalizacja mieszkania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

114,07 zł/m²52,60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

OD zaraz, świetna lokalizacja! przestronny, ustawny lokal usługowo handlowy W prestiżowej loklizacji centrum miasta. Lokalizacja: lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina, co sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł56,50 m² 24 407,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy loft o powierzchni 56,5 m2, w skład którego wchodzi: - salon - Kuchnia otwarta na salon - Łazienka -przedpokój - Sypialnia na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł38,47 m² 18 871,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.