dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Starowiejska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane wygodne mieszkanie, nowa winda W kamienicy. Super lokalizacja -kamienica blisko dworca pkp. B.ŁADNE MIESZKANIE 2 POŁĄCZONE POKOJE W ŚCISŁYM ŚRÓDMIEŚCIU UL.STAROWIEJSKA 54 (VIS.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł101,30 m² 14 511,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum gdyni świetna lokalizacja mieszkanie do kupienia od ręki Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101,3 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - samo centrum Gdyni - ul. Starowiejska Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł53,70 m² 14 897,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne i przestronne mieszkanie w samym sercu Gdyni! Nieruchomość położona jest na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek po termomodernizacji, z odświeżoną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł70 m² 17 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English version below Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wygodnym układem pomieszczeń i dużą piwnicą. Mieszkanie wyróżnia się dobrze przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł73,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację, historię i wygodę życia w centrum? Atuty: - świetna lokalizacja - klimatyczna kamienica z charakterem - winda - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwu pokojowe w samym centrum Gdyni w nowoczesnym budynku atrium. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

696 000 zł36 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - ul. Starowiejska, gdynia Świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Starowiejskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy (bez windy). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne - jasne - W centrum miasta Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w Centrum Gdyni na ulicy Starowiejskiej. Mieszkanie ma aż 75m2, składa się z dwóch dużych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciche mieszkanie 71 m2 z dużym balkonem | Gdynia, ul. Starowiejska Położone na ostatnim piętrze sześciopiętrowej, zadbanej kamienicy z windą, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

820 000 zł56 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł81 m² 17 901,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Apartament Z powiewem nadmorskiej bryzy Nowoczesny | Standard | Funkcjonalne Wnętrze | Drewno mango | Centrum Gdyni ***** informacje O nieruchomości: zaprojektowany ze smakiem Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

625 000 zł36 m² 17 270 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,19 m , położonego w doskonałej lokalizacji - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł37 m² 16 119 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Umeblowane mieszkanie w budynku z windą, parkingiem, blisko bulwaru, morza, skm i pkm. Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 099 000 zł65 m² 17 004,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

! nowa Oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w stylu loftowym o autentycznym charakterze, znajdującego się w samym centrum Gdyni. Styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 850 zł70 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Przedwojenna kamienica z windą Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez przedwojenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 107 000 zł123 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum handlowo-usługowym w Gdyni przy jednej z najruchliwszych i tętniących życiem ulic - ulicy Starowiejskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 750 zł38 m² 71,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:255

 

Umeblowane:-

Dostępne od 15.09.2025 do 30.06.2026r MIESZKANIE : Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z salonem wraz z aneksem kuchennym, sypialnią łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni ok 45 metrów kwadratowych. Lokalizacja Starowiejska to najstarsza ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15.09.2025 do 30.06.2026r MIESZKANIE : Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z salonem wraz z aneksem kuchennym, sypialnią łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

615 000 zł37 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Umeblowana kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi. Komfortowy, wykończony w wysokim standardzie - 1 pokojowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 37,16 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej 28a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bez windy. Bardzo przestronne studio , z wydzieloną częścią sypialniana i dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł51 m² 48,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Atrakcyjny, urządzony i wyposażony apartament położony w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, cekolowane ściany, wymienione instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

619 000 zł37 m² 16 657,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Umeblowana kawalerka dla singla, pary lub na gabinet, gotowiec inwestycyjny. Komfortowy, wykończony w wysokim standardzie - 1 pokojowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 37,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł51 m² 48,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

619 000 zł37 m² 16 657,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Umeblowana kawalerka dla singla, pary lub na gabinet, gotowiec inwestycyjny. Możliwość podziału na 2 pokoje. Komfortowy, wykończony w wysokim standardzie - 1 pokojowy, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł87 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 67m2. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z windą na 4-piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²