dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Starowiejska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 67m2. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z windą na 4-piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 295 000 zł94 m² 13 741,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 94 metrów kwadratowych. Całość została przygotowana jako tzw. gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł76 m² 18 421 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Duże (76 m2) 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca z 1999 roku w samym Centrum Gdyni. Wygodna lokalizacja pomiędzy dworcem a skwerem i plażą. Gdyńskie atrium to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy, okazjonalny mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy w Gdyni Śródmieście. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł49 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,93 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic, w odległości 5 minut spacerem od morza i plaży. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 34,5 metra kwadratowego. Idealne jako inwestycja w centrum lub komfortowe lokum na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 50m2, 2-pokojowe, kompletnie umeblowane, po remoncie, 5 min do pkp/skm, węzła autobusowego, blisko hala targowa, sklepy, usługi, restauracje, kino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 400 000 zł76 m² 18 421 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe W centrum gdyni Z miejscem postojowym lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 890 zł23 m² 82,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka Kawalerka, gdynia Śródmieście 1 piętro, winda - ok. 23 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Starowiejskiej. Okno wychodzi na stronę południową. W pełni umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni ok 45 metrów kwadratowych. Lokalizacja Starowiejska to najstarsza ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 190 000 zł82 m² 14 524,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł89 m² 12 875,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gdynia Śródmieście. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 89,32 m2 obecnie podzielone jest na dwa podobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 750 zł56 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu w Gdyni, dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni Z miejscem postojowym mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni oraz łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe W centrum gdyni lokal: do wynajęcia Mieszkanie w samym centrum Gdyni o powierzchni użytkowej 53,60 m2 składające się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł65 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę! Eleganckie, funkcjonalne, wygodne mieszkanie w centrum miasta w kamienicy na V piętrze (z windą). W mieszkaniu 3 pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 46m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Starowiejskiej. 7 min spacerem od stacji Gdynia główna skm / pkp Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł76 m² 39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże (76 m2) 3-pokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze apartamentowca w samym Centrum Gdyni. Wygodna lokalizacja pomiędzy dworcem a skwerem i plażą. Gdyńskie atrium to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji, w centrum gdyni, w niedalekiej odległości od gdyńskiej plaży I bulwaru, dworca pkp, centrum kwiatkowskiego oraz C.H. Batory. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł76 m² 42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

410 000 zł23 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa oferta w mio casa! Serdecznie zapraszam na prezentacje! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację gustownego mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni, wśród licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

360 000 zł23 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mieszkanie 1 pokojowe ( 23,25 m2 ) w budynku mieszkalno- usługowym z windą w Śródmieściu miasta Gdynia. Teren zamknięty - brama automatyczna - parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone w ścislym centrum miasta, przy ulicy Starowiejskiej, obecnie modernizowanej i upiększanej. Lokal odświeżony, można zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

899 999 zł76 m² 11 917,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości, która zasługuje na uwagę szczególnie jako inwestycja, ze względu na swoją lokalizację w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciekawe mieszkanie w samym sercu Gdyni, na poddaszu, z pięknym, słonecznym tarasem. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja nieruchomości urzeka niezwykłym charakterem. Wszechobecna sztuka uliczna miesza się tu z modernistyczną architekturą. Nadmorskie Śródmieście to zwierciadło, w którym odbija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - wysoki standard, - mieszkanie w samym sercu Gdyni, - w najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Gdyni Śródmieścia. To bardzo dynamiczna i tętniąca życiem okolica, w której chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Starowiejskiej. W najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

360 000 zł23 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo ciepłe mieszkanie z widokiem na przyszły deptak. Bardzo niskie koszty miesięczne! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

826 000 zł66 m² 12 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w nowo odnowionej, ocieplonej kamienicy, w samym centrum Gdyni, na pierwszym piętrze w budynku z windą zjeżdżającą do piwnicy. Tylko dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

360 000 zł23 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do 28.06.2022r. 2-pok.mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępne do 15 czerwca 2022! Możliwość wynajmu całorocznego w cenie 1850 pln/ mies. Mieszkanie Mandarynka to przytulny lokal mieszkalny o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny od 1.09.2021r. do 15.06.2022r. Mieszkanie Mandarynka to przytulny lokal mieszkalny o powierzchni 32 m2 znajdujący się na trzecim piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super ofera! Gdynia Centrum- piękne 2 pokojowe mieszkanie na wynajem! Super punkt! Do wynajęcia komfortowe, bardzo przytulne mieszkanie w centrum Gdyni, składające się z 2 oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

419 000 zł30 m² 13 915,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone w sercu Gdyni (śródmieście ). Doskonała lokalizacja. Bardzo blisko Skwer Kościuszki i pas nadmorski. Cała gama lokali gastronomicznych, atrakcji turystycznych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij