cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości
2 136 ogłoszeń
Od najnowszych
2 136 ogłoszeń
1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²
9 500 000 zł351 m² 27 065,53 zł/m²
2 600 000 zł238 m² 10 924,37 zł/m²
2 999 000 zł1 000 m² 2 999 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
1 850 000 zł99,40 m² 18 611,67 zł/m²
429 000 zł45,60 m² 9 407,89 zł/m²
759 000 zł85 m² 8 929,41 zł/m²
608 000 zł38 m² 16 000 zł/m²
2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²
1 960 000 zł256 m² 7 656,25 zł/m²
520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²
Rynek pierwotny
1 271 600 zł63,58 m² 20 000 zł/m²
849 000 zł2 240 m² 379,02 zł/m²
1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²
566 100 zł62,90 m² 9 000 zł/m²
2 100 000 zł96,80 m² 21 694,21 zł/m²
779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Perkoza
Chwarzno-Wiczlino,Gdynia
499 500 zł48,21 m² 10 360,92 zł/m²
3 550 000 zł195 m² 18 205 zł/m²
998 700 zł72,39 m² 13 796,10 zł/m²
Rynek pierwotny
355 784 zł34,21 m² 10 400 zł/m²
1 999 999 zł240 m² 8 333,33 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Chwarzno-Wiczlino,Gdynia
921 900 zł1 317 m² 700 zł/m²
3 699 000 zł108 m² 34 250 zł/m²
1 980 000 zł180 m² 11 000 zł/m²
Rynek pierwotny
1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²
1 220 000 zł119,54 m² 10 206 zł/m²
899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²
629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²
2 249 000 zł75,45 m² 29 807,82 zł/m²
3 399 000 zł240 m² 14 162,50 zł/m²
1 290 000 zł102 m² 12 647,06 zł/m²
3 799 000 zł108 m² 35 175,93 zł/m²
599 000 zł438 m² 1 367,58 zł/m²
7 499 000 zł14 166 m² 529,37 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Żaglowa
Chwarzno-Wiczlino,Gdynia
369 000 zł742 m² 497,30 zł/m²
2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego
Chwarzno-Wiczlino,Gdynia
1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²
1 800 000 zł95 m² 18 947,37 zł/m²
574 000 zł53,60 m² 10 709 zł/m²
1 683 000 zł113,20 m² 14 867,49 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Gdynia
Włącz powiadomienia