dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 136 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,15 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł67,10 m² 11 102,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,22 m² 7 990,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności W dobrej lokalizacji? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony w Gdyni-Cisowej w pobliżu skrzyżowania ulicy Morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam na prezentacje mieszkania, nowoczesne osiedle położone na Oksywiu. Lokalizacja Gwarantuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

741 000 zł65,60 m² 11 295,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł279,20 m² 6 805,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Gdyni przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość oferuje duże możliwości aranżacyjne i stanowi ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 973 zł75,21 m² 20 435,76 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja cenowa Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,21 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w otulinie lasu i ogród ok. 400 m | nowoczesne osiedle | Gdynia Atuty: kameralne osiedle z ograniczoną liczbą domów Prywatny teren zielony i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 667 850 zł11 119 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42,70 m² 17 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.42,7m2. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu w budynku z windą z 2024r., deweloper Hossa. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł67 m² 18 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie W domu jednorodzinny W pełni umeblowane |bezczynszowe |blisko lasu w Orłowie | Cicha okolica | Balkon ***** rozkład pomieszczeń I standard: * przedpokoju * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na czwartym, ostatnim piętrze w niskim bloku, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: 42m2, dwustronne, 2 pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,03 m² 12 541,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,50 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2 położone w samym centrum Gdyni. Atuty: - posiada wiele możliwości aranżacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60,98 m² 24 434,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji - nowe kolibki 800 m od morza Apartament położony w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki przy ul. Bernadowskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł76,83 m² 13 002,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament, w którym każdy detal ma znaczenie To wnętrze nie epatuje luksusem - ono go definiuje. Od pierwszego kroku czujesz harmonię przestrzeni, światła i formy. Korytarz z subtelnym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł125,10 m² 7 154,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty nieruchomości: przestronny lokal o powierzchni 125,10 m z dwoma imponującymi tarasami (20 m i 63 m ) Możliwość adaptacji na dwa niezależne mieszkania Bezczynszowy Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 100 m2 w Śródmieściu Gdyni. Wejście do lokalu z trzech stron. W skład lokalu wchodzi: sala sprzedaży, kilka pomieszczeń, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,40 m² 5 426,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,4 m2, zlokalizowany w Gdyni, przy ul. Knyszyńskiej. Cena: 89 000 zł Garaż idealny do przechowywania samochodu lub jako dodatkowa przestrzeń do magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 000 zł63 m² 15 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. Układ: - przedpokój z oknem i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,13 m² 12 653,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

598 080 zł44,80 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

44,80 M2 Na sprzedaż elegancko urządzone, przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Gdyni przy ul. Chabrowej. Lokal znajduje się w bloku mieszkalnym z 2016 roku. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,60 m² 11 782,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł333 m² 1 591,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.333m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji w Gdynia na Chyloni. Na działce stoi budynek z magazynem do remontu. Działka posiadają dostęp do drogi. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone blisko Centrum Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wojewody Wachowiaka. Do Riviery 5 min, nad morze 6 minut oraz.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,29 m² 9 460,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki z miejscem parkingowym, balkonem i piwnicą! mieszkanie rozkład Lokum o powierzchni użytkowej 44,29m2, oraz wysokości 255 cm charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł18 663 m² 81,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni blisko 1,87 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł45,60 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze w Gdyni Oksywiu. Lokal składa się z dwóch pokoi (20 m i 9.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł26 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,40 m² 14 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego hałasu? To oferta, która naprawdę się wyróżnia. Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdynia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł40,40 m² 12 326,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno.