dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Osiedle Kacze Buki

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 48,60 m | ogródek 21,32 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł32,59 m² 10 429,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | balkon 4,14 m | 1 piętro | 1 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

990 200 zł120,11 m² 8 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

972 700 zł120,11 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł43,68 m² 13 896,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | gotowe do odbioru | duży salon | balkon | 5 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 700 zł120,11 m² 8 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 866 zł54,34 m² 9 898,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 169 zł66,23 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Gdyni Jeśli marzysz o dużej, komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny, w otoczeniu zieleni i z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 700 zł120,11 m² 8 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 416 zł66,23 m² 9 201,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne pod inwestycję! Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy - ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 300 zł120,11 m² 8 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 600 zł110,37 m² 8 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 356 zł42,07 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 42,07 m | Balkon 4,16 m | 5 piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 700 zł120,11 m² 8 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 181,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 848 zł54,16 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 999 zł920 m² 869,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż malowniczo położona działka w dzielnicy Kacze Buki tuż przy lesie z pozwoleniem na budowę. Charakterystyka: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 375 zł33,71 m² 13 152,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.