dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Orłowo

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

2 399 000 zł165 m² 14 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł501,45 m² 5 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowo-magazynowym Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 184,42 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 339 zł69,01 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum orłowa Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | fitness&spa | ***** O budynku: kameralna inwestycja z 2024 roku, składająca się z zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 299 000 zł215,10 m² 15 337,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 492 000 zł393 m² 8 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:544 m²

Gdynia Orłowo ul. Wierzbowa - dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300mkw z prawomocnym pozwoleniem na budowę drugiego domu o powierzchni 157mkw na tej działce. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 9 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:405 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort. Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,71 m² 27 909,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W imieniu Freedom Nieruchomości mam zaszczyt zaprezentować prestiżowy apartament Invest Komfortu Gdynia Kolibki, ul. Bernadowska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament wybudowany w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF. Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 274 180 zł125,93 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 125,93 m znajduje się na piętrze 0 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 221,79 m² 11 376,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:788 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, blisko morza idealna propozycja dla inwestora Parametry domu: powierzchnia użytkowa: 1200 m działka: 788 m2 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 506 zł49,22 m² 17 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 49,22 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²109 m² 4 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Komfortowe, klimatyzowane biuro o powierzchni 109m2 w układzie czterech pomieszczeń. Lokal w nowoczesnym biurowcu w Gdyni Orłowie. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 000 zł854 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod prestiżową rezydencję Gdynia Orłowo | Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Trójmieście | 250 m od orłowskiej Promenady - 3 minuty spacerem od morza |.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²144 m² 7 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 144 m , obejmującą dwa niezależne lokale usytuowane na różnych piętrach tego samego, reprezentacyjnego budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje,oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł49 m² 30 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort. Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dogodne dla 6-ciu osób. Piętro domu o pow.70m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni Orłowie, przy Alei Zwycięstwa. Lokal idealny zarówno dla pary, jak i osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 039 076 zł133,88 m² 22 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 133,88 m | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna *lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:413 m²

Bliźniak W orłowie W sąsiedztwie stuletniego parku. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Unikatowy dom W pierwszej linii od morza - gdynia orłowo Wyjątkowa lokalizacja | Widok na Kępę Redłowską i Zatokę | Pierwsza linia brzegowa | Prestiżowa dzielnica | Potencjał aranżacyjny |.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

41,14 zł/m²316 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Samodzielny budynek biurowy w Gdyni Orłowie przy ul. Wierzbowej. Znakomita lokalizacja - cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, a jednocześnie niedaleko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł826 m² 3 267,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2). Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 723 zł50,60 m² 24 915,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,61 m² 11 622,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 100 zł69 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²53 m² 2 385 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal tuż przy al. Zwycięstwa! *bez prowizji* lokalizacja: lokale znajdują się w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowany lokal do wynajęcia o powierzchni 100m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. Lokal posiada witrynę od głównej ulicy. Wejście do lokalu z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Gdynia Orłowo! Na sprzedaż świetnie położony i funkcjonalny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m , z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta. Doskonały na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka z ogródkiem o pow. 35m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku wolnostojącym z 1990 roku. W skład kawalerki wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł96,80 m² 21 694,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: - kameralny budynek położony w spokojnej części Orłowa - przestronne, słoneczne wnętrze z dwoma tarasami i dużymi oknami - ogólnodostępny ogród dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości Z potencjałem inwestycyjnym W orłowie? To idealna oferta dla Ciebie! atuty: - bezczynszowe mieszkania - prestiżowa i spokojna lokalizacja - Gdynia Orłowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

190,22 zł/m²18,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal: do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m . Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną.