dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 168 ogłoszeń

1 999 000 zł99 m² 20 191,92 zł/m²

 

Piętro:4/31

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atuty: - metraż: 99 m - Dla kogo: rodzina, inwestor, pod wynajem premium - Dwie loggie o łącznej powierzchni 14 m - Podłoga - drewno egzotyczne jatoba, zabudowa Rustica, sprzęty Siemens -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,45 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,06 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: gdynia, mały Kack, bernadowo Powierzchnia: 60,06 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 3 (budynek z windą) balkon/taras: ok. 8 m Komórka lokatorska: ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł49 m² 30 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort. Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł122,30 m² 16 345,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament z dwoma tarasami i ogrodem na prestiżowym osiedlu Bernadowo, gdynia Mały Kack Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 122,3 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,50 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie z antresolą 97,5 m gotowe do wydania od zaraz w pełni wyposażone w meble i sprzęty agd niezamieszkałe dwustronna ekspozycja, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

590 960 zł47,54 m² 12 430,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,54 m to propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort codziennego życia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł79,10 m² 9 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 72,70m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Gdyni przy ulicy Morskiej. W sąsiedztwie Uniwersytetu Morskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,47 m² 19 234,51 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. Atuty nieruchomości: prestiżowy apartamentowiec z 2021 roku Duża.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł55,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie składające się z 2 poziomów, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje z balkonem i garażem na Małym Kacku. Mieszkanie Komfortowy, funkcjonalny i słoneczny (ekspozycja południowa i północna), apartament składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni Orłowie, przy Alei Zwycięstwa. Lokal idealny zarówno dla pary, jak i osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,53 m² 18 085,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

935 000 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Okazja inwestycyjna - ustawna kawalerka Z świetnym skomunikowaniem! mieszkanie: na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,40 m² 17 280,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum miasta - zarówno na własne potrzeby, jak i pod inwestycję. Lokal o powierzchni użytkowej 32,2 m mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł89 m² 17 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: - wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Gdynią a lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Panoramiczny basen z widokiem na las, sauna, siłownia, bilard i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł38 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij