Apartament, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie
- 1 900 000 zł
- 86,55 m²
- 21 952,63 zł/m²
Ewelina Seredyn
Skontaktuj się
Apartament, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament, ul. Cyprysowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 900 000 zł 86,55 m² 21 952,63 zł/m²
2/2
3
-
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 900 000 zł (21 952,63 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 86,55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Czynsz: 1 200 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Sieciowa Agencja Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: DJ143394
Opis nieruchomości
Lokalizacja
Orłowo Unique to kompleks trzech trzykondygnacyjnych budynków, w tym jeden biurowo-usługowy, stanowiący jednocześnie bufor od al. Zwycięstwa.
W pozostałych dwóch znajdą się apartamenty o powierzchniach od 50 do 170 m kw.
Budynki zaprojektowane zostały w stylistyce industrialnej, wrażenie mają tu robić okna w narożnikach budynków pozbawione jakichkolwiek podziałów - wnętrza są dzięki temu niebanalne i doskonale doświetlone. (...)
668 862...
668 862 381