dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 173 ogłoszenia

519 000 zł52,60 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa! Trzy pokojowe mieszkanie w Gdyni Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Cisowa , przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35,60 m² 11 769,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Nauczycielskiej w Gdyni, dzielnica Witomino Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon z przejściem do kuchni, oddzielna sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł87,10 m² 9 070,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie: 3-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,1 m2. W jego skład wchodzą: - salon z wyjściem na przestronny balkon - 2 sypialnie - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł50,19 m² 29 487,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem znajdującym się na osiedlu Bernadovo w Gdyni. Inwestycja Bernadovo jest kameralna, w budynku znajduje się tylko 6 lokali. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, najem długoterminowy - min. 12 miesięcy Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego z oświadczeniem u notariusza. Bardzo ładne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł147,93 m² 20 212,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

5 gotowych apartamentów po generalnym remoncie! jedyna taka oferta! idealny zakup inwestycyjny! lokalizacja: dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,30 m² 9 865,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego. To jest najtańsze 3 pokojowe mieszkanie na Karwinach w dniu publikacji. Jeśli nie lubisz gdy sąsiad zagląda do okien za to kochasz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

607 134 zł44 m² 13 798,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu w Gdynia Dąbrowa. Ostatnie dwupokojowe mieszkanie, kolejne dopiero za rok. Nie czekaj! Ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,13 m² 11 550,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria. Ogromne możliwości inwestycyjne! lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł74 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, w Gdyni Orłowo w budynku z 2023 roku. Lokal w ekspozycji wschodniej znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,21 m² 7 019,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Leszczynki, przy ulicy Modlińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Dwupokojowe mieszkanie Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana | Blisko morza | 1. piętro atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana, - 2 ustawne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł64,94 m² 9 131,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta mieszkania W naszym biurze Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz osobną kuchnią w świetnie skomunikowanej części Gdyni - oferta dostępna tylko w naszym Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98,49 m² 13 189,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 98,49.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,33 m² 14 184,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Hot oferta W pepperhouse! atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania, funkcjonalny układ 3 pokoi, jasne wnętrza z dwustronną ekspozycją (zachodnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł99,40 m² 18 611,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży Apartament z duszą w sercu Kamiennej Góry | Gdynia, ul. Sienkiewicza Polecamy wyjątkowy apartament o powierzchni 99,4 m2, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,90 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62,9 m Gdynia Pogórze Dolne, 2. piętro, duży balkon, wolne od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł103,30 m² 14 511,13 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

homfi prezentuje na wyłączność na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w rozpoznawalnej inwestycji Witawa nowoczesnym kompleksie łączącym część mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł66,23 m² 9 195,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w Gdyni - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł111,46 m² 33 186,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy I luksusowy apartament na kamiennej górze. Z pięknym tarasem, prywatną windą, włoskim designem. To mieszkanie czeka na nowego właściciela, który chce żyć wygodnie, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

521 510 zł43,10 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze mieszkanie ? Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2, gdynia Pogórze Górne ul. Paderewskiego 46 Oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - Kamienna Góra | ogród | kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m2, położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie 3 pokojowe 67m2 z miejscem w hali garażowej w inwestycji solano, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł59,70 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,70 m2 , z balkonem, położone na 4 piętrze w budynku bez windy przy ul. Władysława IV. Nieruchomość nieumeblowana, wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

998 700 zł72,39 m² 13 796,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe Z miejscem postojowym W hali I komórką lokatorską Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł68,54 m² 14 590,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdynia Działki Leśne | Przestrzeń, światło i przedwojenny charakter! Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż metraż. To mieszkanie oferuje styl życia - harmonijnie łączący.

Szczegóły ogłoszenia

1 787 100 zł69 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł46,20 m² 9 502,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house doskonałe mieszkanie inwestycyjne! atuty nieruchomości: >zaledwie 200m od Akademii Marynarki Wojennej > W niedalekiej odległości znajduje się bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdyni ul. Benisławskiego 22. Lokal wymaga przeprowadzenia kapitalnego remontu. Powierzchnia mieszkania wynosi 52,70m2 + piwnica 2,80m2; łącznie 55,50m2. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,40 m² 13 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Gdynia Karwiny Oferuję całkowicie odmienione, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, który właściciel przeprowadził w 2025 roku z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł57,12 m² 8 911,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zalety nieruchomośći: - mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian - parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców - przystanek skm Grabówek - 250m - łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Skontaktuj się Millennium Nieruchomości prezentuje: 2 niezależne pokoje | 1 piętro | balkon | blisko skm | 43 m | Gdynia Wejherowska Na.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij