dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 174 ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko skm, w dzielnicy Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 593 600 zł64 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56 m² 13 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Gdyni Dąbrowie przy ul. Poziomkowej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,6 m oraz balkon ok. 6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł45,90 m² 32 026,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe Kolibki Inwestycja Premium od Invest Comfort Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł67 m² 17 895,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane jest na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchnia użytkowej 65,50 m2, wykończone w wysokim standardzie oddane w 2024 rok w inwestycji solano w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł53,10 m² 10 998,12 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe doskonale skomunikowane! Duża loggia! Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Skm 4 minuty pieszo. Szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Stan prawny wzorowy, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 000 zł138 m² 12 601,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - całe piętro kamienicy o elastycznym układzie, dającym szerokie możliwości aranżacyjne. Nieruchomość: obecny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł56,44 m² 38 979,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł55 m² 19 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony kilka minut spacerem od morza i molo, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Trójmiasta Gdyni Orłowo. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł88,10 m² 24 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: wysoki standardblisko plażydoskonała komunikacjaopis salon z aneksem kuchennym2 sypialnie2 łazienkipralniaprzedpokójeleganckie i spójne wnętrze zostało funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł55,86 m² 17 167,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu Orłowska Bryza. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 000 zł48,87 m² 23 061,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowa i nowoczesna nieruchomość w centrum miasta Gdynia. Oferta jest idealnym gotowcem inwestycyjnym! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

633 035 zł51,30 m² 12 339,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł48,47 m² 13 884,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - dobra lokalizacja serce dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana - solidna gdyńska kamienica z odnowioną elewacją - idealne pod inwestycję (wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

1 546 000 zł49 m² 31 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 49 m | Centrum Gdyni | 2 pokoje | 10 minut do plaży. Na sprzedaż komfortowy, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni - przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ , możliwość swobodnej aranżacji wnętrz- stan deweloperski - duży, prywatny okalający całe mieszkanie ogród (112 m2) - mieszkanie narożne na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,40 m² 13 919,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 położone w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w budynku z windą na "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 700 zł44,55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł43,70 m² 16 453,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Solano - mały kack - nowoczesne osiedle - wygodne I pełne światła Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym i dużym balkonem typu loggia oraz miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 000 zł108 m² 35 175,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł114,41 m² 20 540,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Przestronny apartament | Elastyczny układ | Wygodna komunikacja | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 m² 22 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**apartament w inwestycji Nowe Kolibki - komfort, prestiż i natura w jednym miejscu** Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na terenie cenionego osiedla **nowe Kolibki**,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie. To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł51,97 m² 10 178,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje | Gdynia Wielki Kack | ul. Górnicza zakup tylko za gotówkę / Całe umeblowanie w cenie mieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.97m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 79,8 m2, położone na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1935 r., w prestiżowej lokalizacji - Gdynia Kamienna Góra, 160 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł70 m² 17 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English version below Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, wygodnym układem pomieszczeń i dużą piwnicą. Mieszkanie wyróżnia się dobrze przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

671 000 zł35 m² 19 171,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - Modern Tower, wzgórze św. Maksymiliana Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Gdyni! Modern Tower to pierwsza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,14 m² 26 625,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na prezentację ciekawej nieruchomości przy ul. Rdestowej w Gdynii atuty: - ekspozycja południowo-zachodnia - oddzielona strefa sypialna od mieszkalnej - spora przestrzeń do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,32 m² 15 571,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone na kameralnym, ogrodzonym "osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,64 m² 17 269,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe niezamieszkałe świeżo wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z kameralnym ogródkiem, miejscem zewnętrznym i komórką lokatorską, gdynia Mały Kack atuty.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: część zdjęć przedstawia wizualizacje aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133,90 m² 9 335,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania 3 pok. (68,2m2 i 65,7m2 =133,9 m2) w jednym budynku na dwóch kondygnacjach i 52% udziału w działce inwestycyjnej 629 m2 w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35 m² 11 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu. Lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

543 512 zł51,07 m² 10 642,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pogórze przy spokojnej ul. Porębskiego. Mieszkanie w trakcie remontu generalnego, wymieniona została cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł132,20 m² 10 582,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty - przestronne - dobrze doświetlone - blisko lasu - blisko komunikacji Opis Mieszkanie zajmuje całą kondygnację budynku. Ekspozycja na wszystkie strony świata, powoduje bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2 piętrze przy ul. Narcyzowej w Gdyni Witomino. W skład nieruchomości wchodzą: - salon:.