dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

620 000 zł39 m² 15 820,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia, nowoczesne, świeżo wykończone i umeblowane 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską w budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

569 000 zł60 m² 9 530,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszam Państwa na spotkanie w pięknym mieszkaniu, zlokalizowanym w cichej i spokojnej okolicy! nowy właściciel zyskuje: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

616 616 zł66 m² 9 342,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 66 m2 z ogrodem 64m2. W pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Salon z aneksem. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 784,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta tylko W miocasa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,89 m , położone w dzielnicy Oksywie. To wyjątkowo słoneczne i przytulne mieszkanie oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

1 590 000 zł77 m² 20 703,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferowany na sprzedaż apartament z rynku wtórnego o powierzchni 76.8m2 znajduje się w niewielkim, kameralnym apartamentowcu z 2009 roku. Bezpieczna i spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość w domu z cegły, położona w Gdyni Orłowie. Do wynajmu II piętro budynku 5 min. do skm i 8 do komunikacji kołowej. Ok. 60 m2 pow. użytkowej z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gwarancja bezpieczenej transakcji I kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Świeżo wyremontowany, gotowy do zamieszkania lokal z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł50 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością, która oferuje nie tylko wyjątkowy widok na morze i las, ale także komfortowe warunki mieszkalne oraz dogodną lokalizację. To trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

633 900 zł66 m² 9 604,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo. 2 piętro, ok. 42 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, składa się z: - jasnego salonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

770 000 zł63 m² 12 206,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

441 160 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy bardzo ciekawą ofertę na zakup 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na ulicy Morskiej w Gdyni, w dzielnicy Chylonia. Mieszkanie o powierzchni prawie 54 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 100 000 zł90 m² 23 297,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski. Atuty: - apartament w sercu Gdyni do własnej aranżacji - przynależne miejsce parkingowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

398 000 zł29 m² 13 611,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe, wyremontowanie mieszkanie przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 5 lat temu, przeszło generalny remont m.in. wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

725 000 zł56 m² 13 025,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Marzysz o przestronnym, doskonale zlokalizowanym mieszkaniu w centrum Gdyni? Ta propozycja jest dla Ciebie! Prezentujemy piękne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, położone na granicy dzielnic Chylonia-Cisowa w Gdyni. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w Gdyni, ul. Morska. Mieszkanie w większości umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

550 000 zł60 m² 9 201,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa oferta w Mio Casa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,77 m , położone w dzielnicy Oksywie. To wyjątkowo słoneczne i przytulne mieszkanie oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porębskiego

Pogórze Górne,Gdynia

569 000 zł68 m² 8 313,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,01m2 w Gdyni na Pogórzu Górnym. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Apartamentowiec Portova dewelopera Invest Komfort Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

430 795 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cis Park to nowoczesne rodzinne apartamenty, powstające przy ul. Chabrowej na Pustkach Cisowskich. Wkomponowane w dolinę Cisowskiej Strugi i otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 050 000 zł95 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Główne Atuty: brak pcc: kupujący nie płaci podatku pcc 2% (sprzedaż od firmy). Unikalny Styl: apartament urządzony w stylu przypominającym włoskie wnętrza Umbrii, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 450,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni, dąbrowa - ul. Sojowa Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m , usytuowane na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,38 m2 w prestiżowej kamienicy, znajdujące się w samym centrum Gdyni. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Abrahama, czyli w centralnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Marszewo,Gdynia

431 000 zł36 m² 11 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie w spokojnej okolicy blisko centrum! Mieszkanie 36m2 + balkon Nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

852 924 zł70 m² 12 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z dużym balkonem oraz spokojnej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy. Nowoczesna architektura i wysoki standard inwestycji. Lokal 68,77 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

949 000 zł50 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeżeli szukasz mieszkania nad morzem, blisko uspokajającej zieleni Rezerwatu Kępy Redłowskiej, plaży i Bulwaru Nadmorskiego, które jednocześnie jest doskonale skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

510 000 zł42 m² 12 028,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| mieszkanie | 2 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia witomino | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w górnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, w prestiżowym budynku z sauną, siłownią i pokojem bilardowym wraz z salą zabaw dla dzieci do wyłącznego korzystania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

458 000 zł54 m² 8 560,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,5 m2 w Gdyni Obłuże przy ulicy Jantarowej. Mieszkanie dla rodziny i dynamicznych osób ceniących sobie dobrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

430 000 zł37 m² 11 599,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 837 427 zł74 m² 24 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w dzielnicy Mały Kack, altoria, przy ul. Strzelców, w spokojnej i zielonej okolicy. Luksusowy Kompleks: osiedle Altoria to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny III,Gdynia

2 700 zł59 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny III o pow. 59,40 m2. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z: trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł55 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni z widokiem na morze i port adres: ul. Żeromskiego, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie | 2 pokoje | centrum | gdynia śródmieście | wysoki standard | idealne pod najem Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, niedaleko morza. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Pogórze Górne,Gdynia

755 000 zł62 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Żelaznej w Gdyni Pogórze. Dane nieruchomości: - powierzchnia: 62m2 - Układ: salon z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży balkon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

749 000 zł46 m² 16 142,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa oferta W małym kacku Prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu "apartamenty na Polanie". To przestronny apartament idealny zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

589 000 zł74 m² 7 938,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta biura The House Nieruchomości. Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,2 m2, usytuowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Fikakowo,Gdynia

389 000 zł29 m² 13 231,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo Na sprzedaż kawalerka w Gdyni Wielki Kack (fikakowo)! Nieruchomość znajduję się na wysokim parterze o powierzchni 29.4 m2 , idealnie sprawdzi się dla singla, pary.