dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 250 zł33 m² 68,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na Kamiennej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! widok na morze! Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,60 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

392 896 zł27 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

555 728 zł46 m² 12 039,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie, przeznaczone na najem długoterminowy (min. 1 rok). Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone. W jego skład wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie - 55,10 m , III piętro, ul. Lukrecjowa, gdynia Dąbrowa Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

628 000 zł50 m² 12 600,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! - jest to wyjątkowe miejsce, w którym bliskość natury łączy się z nowoczesnym podejściem do komfortu i ekologii. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 60m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

510 077 zł39 m² 13 159,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na ogrodzonej i zadbanej posesji. Osiedle wyróżnia się spokojną atmosferą, licznymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

489 000 zł35 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z ogródka widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Lokal znajduje się w suterenie zadbanej jednopiętrowej kamienicy w sercu Orłowa - najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

690 000 zł61 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa , atrakcyjniejsza cena! Oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym osiedlu, otoczonym zielenią i urokliwymi leśnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowa, ul. Zbożowa budynek Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z 1983 roku, zarządzanym przez prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

742 000 zł70 m² 10 615,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w w największej a zarazem kameralnej dzielnicy Gdyni. Najważniejsze atuty mieszkania to: powierzchnia: 66 m Lokalizacja: i piętro, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem na otaczające miasto i morze. W doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Mieszkanie ma przemyślany rozkład pomieszczeń. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł32 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

829 000 zł52 m² 15 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 51,96 m2 z balkonem i widokiem na morze! Gdynia Redłowo! Dwustronne 3 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 51,96 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

2 475 zł45 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie. Usytuowane w kamienicy z windą w centrum Gdyni, przy ulicy 10 Lutego 21. Mieszkanie o powierzchni 45 m obejmuje sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe przytulne w pełni umeblowane mieszkanie z osobną kuchnią, o łącznej powierzchni 45m2. Mieszkanie dobrze skomunikowane, usytułowane w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 249 000 zł65 m² 19 197,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjny apartament usytuowany w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja Lokal mieszkalny znajduje się w inwestycji Żeromskiego 7, w kameralnej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

398 000 zł29 m² 13 611,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe, wyremontowanie mieszkanie przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 5 lat temu, przeszło generalny remont m.in. wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane, z balkonem, w łazience nowa pralka, bezpłatne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

393 000 zł34 m² 11 501,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

549 999 zł52 m² 10 677,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

739 000 zł68 m² 10 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa oferta tylko w miocasa! Przepiękne, trzypokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w dobrze zlokalizowanym punkcie w Gdyni na Grabówku przy ul. Morskiej. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

590 000 zł35 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze!widok na morze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

520 000 zł35 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł33 m² 16 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

640 000 zł38 m² 16 980,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 210 000 zł226 m² 9 791,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 225,7 metrów kwadratowych w samym sercu Gdyni! Ulica Władysława IV znajduje się w centrum Gdyni, co gwarantuje, łatwy dostęp do wszystkich ważnych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

660 000 zł35 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze!widok na morze! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czwartaków

Oksywie,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w naszej ofercie! Promocja cenowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu przytulnego mieszkania blisko plaży zlokalizowanego na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogórze,Gdynia

506 000 zł46 m² 10 945,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie | inwestycja | po remoncie | gdynia pogórze Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

900 000 zł60 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2- pokojowe mieszkanie (60,50) 3 minuty pieszo do Skweru Kościuszki 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

480 000 zł30 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł65 m² 9 259,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo! Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z dużym balkonem, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowa w Gdyni! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

530 000 zł33 m² 15 868,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004