dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie na ulicy korzennej 7 - gdynia karwiny mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

2 600 zł54 m² 48,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji dla biura*** mieszkanie po generlanym remoncie Z widokiem na morze - gdynia, witomino Specyfikacja: mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 60 m znajdujące się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Owsianej w Gdyni. Budynek Budynek zadbany z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

! zapraszamy na Dni Otwarte w sobotę 15.03.2025r. w godzinach 10-14! Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia konkretnej godziny prezentacji! Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

760 000 zł38 m² 19 921,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Dwupoziomowy apartament z potencjałem przy Żeromskiego 7 w Gdyni - Twoja przestrzeń w nowoczesnym stylu! Zachwyć się wyjątkowym, dwupoziomowym apartamentem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

319 448 zł27 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z inwestycją w sercu zielonej i dynamicznie rozwijającej się Gdyni. W dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, powstaje wyjątkowe miejsce do życia - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

589 000 zł74 m² 7 938,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Oksywiu - 74,2 m , taras, miejsce parkingowe. Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie i przestronne mieszkanie o powierzchni 74,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe (43 m2) w budynku Hossy z 2008r., w cichej i spokojnej okolicy, pełnej zieleni i miejsc na spacery. Wolne od zaraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni Chyloni. Blisko stacji skm gdynia leszczynki. Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 350 zł52 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, położone na 4 piętrze z windą Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe, 3 pokojowe o powierzchni 60m2. Położone w Gdyni Cisowej. Składa się z: salonu z dużym balkonem Dwóch sypialni Osobnej kuchni Korytarza Łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 020 000 zł69 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gdyni przy ulicy Dembińskiego, na osiedlu wybudowanym przez dewelopera semeko - Horyzonty Gdyni. Mieszkanie ulokowane na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

539 000 zł61 m² 8 879,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie na 10 piętrze z widokiem na las i miasto - Gdynia Chylonia Marzysz o własnym mieszkaniu z niezakłóconym widokiem, w lokalizacji zapewniającej dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 400 000 zł50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 50 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

480 000 zł42 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja łącząca walory miasta z urokami przedmieścia, bliskość sklepów i punktów usługowych z jednoczesnym sąsiedztwem lasu , liczne tereny spacerowe , ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na gdyńskim Obłużu przy ul. Sucharskiego! Obłuże Idealna lokalizacja, z której w szybki sposób dostaniemy się w upalne dni na plażę w Babich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 550 zł35 m² 72,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! widok na morze! Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokoje, 54m2 dwupoziomowe w Gdyni, kacze Buki. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do komfortowego mieszkania. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

483 000 zł47 m² 10 364,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! | 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | dobrze skomunikowane | balkon | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Widok

Grabówek,Gdynia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka o powierzchni 25m2 w Gdyni na Grabówku z widokiem na Półwysep Helski i zatokę. Mieszkanie znajduje się w budynku mieszkalnym z dwoma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł48 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, które znajduje się na 2 piętrze kamienicy w Centrum - w budynku jest winda. Idealna propozycja dla osób pragnących wynająć świetnie położone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

575 000 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| po remoncie | dobra lokalizacja | 3 pokoje | widok | do zamieszkania | Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł31 m² 14 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokoje | inwestycja columbus | pierwsze piętro | winda | gdynia witomino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Witomino, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł70 m² 16 428 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Alvarium prestiżowy adres w Redłowie w bliskiej odległości od Morza: alvarium to inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z komfortowym życiem blisko natury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowe ,jasne, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Beauforta. Osiedle położone jest na granicy Pogórza i Gdyni ,ok 15 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Gdyni na Dąbrowie o pow. 55,1m2. Atuty: -Gotowe do zamieszkania! -duży i słoneczny balkon! -duża piwnica! -funkcjonalny rozkład!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

480 000 zł44 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chylonii Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.30m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

589 000 zł74 m² 7 938,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

389 000 zł36 m² 10 957,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m zlokalizowane przy ul. Morskiej 131 w Gdyni Grabówek, na 4. piętrze budynku z 1950 roku. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniszewskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

730 000 zł70 m² 10 443,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,0 m , usytuowane przy ul. Leona Staniszewskiego 6 w Gdyni, na osiedlu sokółka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

438 000 zł38 m² 11 556,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,9 m2 mieszczące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Strażackiej / Gdynia Witomino. Budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

937 000 zł45 m² 20 901,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy Apartament z Kameralnym Ogrodem na Kępie Redłowskiej Przedstawiam Państwu wyjątkowy 2 pokojowy apartament o powierzchni 44,83 m znajdujący się na niskim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

420 000 zł47 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego ciekawego i spokojnego miejsca, znajdującego się w jednej z gdyńskich dzielnic: gdynia - Oksywie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 350 zł39 m² 59,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty na wynajem w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na wynajem oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej części Gdyni, na Kamiennej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

430 000 zł46 m² 9 327,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza, a także bardzo dobrym dojazdem do pozostałych.