dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł38 m² 26 038,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 38m2 z komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na inwestycję pod wynajem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie w centrum Gdyni w kamienicy, wynajmę samotnej osobie lub parze o spokojnym usposobieniu, oferta dotyczy 1 pokojowego mieszkania w stanie bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

453 317 zł32 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! - jest to wyjątkowe miejsce, w którym bliskość natury łączy się z nowoczesnym podejściem do komfortu i ekologii. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

525 000 zł38 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Gdyni Witomino. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z winda. Bardzo sloneczne. Nieruchomość o powierzchni 37,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

464 000 zł40 m² 11 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

549 000 zł49 m² 11 284,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m + piwnica 2,65 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Obłuże przy ul. Unruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 309 500 zł48 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Kolibki - Kameralne Osiedle w Gdyni Orłowie Inwestycja "nowe Kolibki" to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdyni Orłowo, przy ul. Bernadowskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

1 200 000 zł48 m² 24 747,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: mieszkanie o pow. 48,49m2 z miejscem postojowym w hali garażowej Lokalizacja: osiedle znajduje w sąsiedztwie rezerwatu Kępa Redłowska, zaledwie 10 minut spacerem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

579 000 zł47 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | blisko skm | 3 pokojowe mieszkanie | balkon | cicha okolica | leszczynki | gdynia lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 580 000 zł51 m² 30 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: designerski apartament zaprojektowany przez architektów z venchi design, znajdujący się na nowoczesnym osiedlu Rivus, na granicy Gdyni i Sopotu. Prestiżowa, zaciszna enklawa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 210 950 zł53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: mieszkanie wykończone (wg wizualizacji) o powierzchni 52,65m2 z balkonem 17,08m2. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Mały Kack przy ul. Olgierda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

880 000 zł74 m² 11 972,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w Gdyni na Karwinach o pow.73,5m2. W skład mieszkania wchodzą 4-niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji Gdynia Chylonia, ul. Młyńska. Mieszkanie znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od stacji skm, co gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

995 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie na parterze w budynku wielorodzinnym. Gotowe do wydania od zaraz. Idealna opcja do prowadzenia biura lub innego rodzaju działalności gospodarczej. Atuty: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

3 449 000 zł83 m² 41 354,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty Prestiżowa lokalizacja blisko plaży wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona, 2 miejsca postojowe, gotowy projekt wnętrza. Lokalizacja Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atuty: nowoczesny apartament o pow. 42m2 usytuowany na 11 piętrze budynku Modern Tower Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

2 350 000 zł51 m² 46 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Prestiżowa lokalizacja blisko plaży. Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona, gotowy projekt. Lokalizacja Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 187 000 zł109 m² 19 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atuty: bliskość do morza, lasu, widok na zieleń, sauna, wokół pełna infrastruktura handlowo- usługowa Lokalizacja: wzgórze Św. Maksymiliana to miejsce wyjątkowe, okolica atrakcyjna nie tylko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kielecka

Działki Leśne,Gdynia

1 699 000 zł69 m² 24 623,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk, funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do wprowadzenia. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

4 300 000 zł139 m² 30 935,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gdynia orłowo | najwyższa jakość wykończenia | 2 miejsca W hali garażowej | komórka lokatorska | 4 pokoje | 2 balkony Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

779 000 zł44 m² 17 785,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty Słoneczna, południowa ekspozycja, funkcjonalny układ, duża ilość przeszkleń z widokiem na ogródek, bliskość infrastruktury miejskiej. Lokalizacja, komunikacja, okolica Altoria Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

656 306 zł62 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł62 m² 13 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla | nowo wykończone mieszkanie 3 pokojowe | ogród | łazienka z wanną i prysznicem | miejsce postojowe | komórka lokatorska Lokalizacja Chwarzno- wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 880 520 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty Elegancki penthouse o powierzchni 125,24m2 z tarasem Lokalizacja Nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Mały Kack przy ul. Olgierda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

565 318 zł42 m² 13 563,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

770 000 zł64 m² 11 994 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, 64,20 m , Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest. Marzysz o komfortowym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karwiny,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z ogródkiem 150 m2 (gdynia Karwiny). Mieszkanie: ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Witomino,Gdynia

4 700 zł68 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: przestronny apartament w koronach drzewach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ekspozycja południowo-zachodnia zapewniająca dużą ilość światła w ciągu dnia. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł73 m² 27 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: gdynia Orłowo, inwestycja invest komfort rivus ul. Bernadowska, o powierzchni 73,00m2, garaż oraz komórka lokatorska. Zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

699 900 zł31 m² 22 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 31m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 715 000 zł132 m² 12 992,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: pięknie położone osiedle, na samym skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dobrze skomunikowane, w zasięgu 10 minut spacerem przystanki autobusowe oraz sklepy. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 280 000 zł88 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: prestiżowa lokalizacja w centrum Gdyni, skąd do piaszczystej plaży są zaledwie 3 minuty. W sąsiedztwie najciekawsze punkty miasta; centrum filmowe, teatr Muzyczny i wiele innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac im. 66. Pułku Kaszubskiego

Śródmieście,Gdynia

7 900 zł109 m² 72,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 109 m2 apartament w samym sercu Gdyni z widokiem na zatokę. Lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Gdyni. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł49 m² 20 471,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Blisko plaży i centrum miasta, dobrze skomunikowane, gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję. Lokalizacja Położenie na granicy Gdyni Śródmieście oraz nowej, rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni45 m2, składające się 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon: kanapa, stolik kawowy, stół, 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

2 195 000 zł84 m² 25 976,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atuty Blisko plaży i centrum miasta, wysoki standard inwestycji, rozbudowane części wspólne. Lokalizacja Lokalizacja Portovej w Śródmieściu, sercu Gdyni, to wygoda i oszczędność czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 309 500 zł48 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 399 000 zł76 m² 18 529,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: atrakcyjna lokalizacja, słoneczna ekspozycja, wysoki standard budynku oraz wykończenia mieszkania, bliskość infrastruktury miejskiej. Lokalizacja: redłowo to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie o powierzchni 54m2 z osobną, dużą kuchnią. Składa się z: salon z wyjściem na bardzo duży balkon sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 708 066 zł166 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Widok na Zatokę. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co zapewnia dobrą.