dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prytulne miesz kanie z widokiem na las Umeblowane Nowy sprzęt agd Indukcja nowa płyta Zamrażalka Gotowe to zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

488 000 zł36 m² 13 536,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni w dzielnicy Witamino. Budynek usytuowany jest bardzo blisko terenów zielonych i rekreacyjnych, w sąsiedztwie szkoły podstawowej z basenem, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

437 000 zł34 m² 12 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym. Duży balkon z widokiem na zieleń. Przedstawiam nowa ofertę mieszkania po remoncie który obejmował - wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 060 000 zł65 m² 31 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wiczlino,Gdynia

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? Sokółką Zielenisz jest odpowiedzią na to pytanie. W zasięgu ręki mamy wszystko, czego trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz zadbanego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - widok z balkonu na piękną zieleń, - dwustronna ekspozycja okien (płd-wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu altus mieszczącego się w Gdyni Redłowie. Mieszkanie usytuowane jest od strony dziedzińca, zatem widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta tylko W mio casa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie od renomowanego dewelopera Hossa. Nieruchomość Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 031 766 zł72 m² 14 364 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,83m2, położone na 17-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 140 000 zł76 m² 14 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem zlokalizowanym w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni - Redłowie. To miejsce, które łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

569 000 zł59 m² 9 588,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Jeśli szukasz inwestycji w samym centrum Gdyni, jest to coś dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w śródmieściu Gdyni na ulicy Śląskiej. Dzielnica z racji swojego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum chyloni -na przeciw poczty dworzec skm 300 m, sklepy, piekarnia przychodnia Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, o powierzchni 42 m2. Położone przy ul. Chylonskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 029 100 zł62 m² 16 510 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - Inwestycja w centrum Gdyni - odbiór: II kwartał 2024 - gwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 240,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko W mio casa! mieszkanie 2 pokojowe Z dużym, słonecznym salonem, zlokalizowane blisko obwodnicy oraz skm chylonia I skm leszczynki położone W cichej okolicy! Gdynia Chylonia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

620 000 zł57 m² 10 848,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w naszej ofercie! Z przyjemnością prezentujemy apartament na sprzedaż w samym sercu miasta. To idealne miejsce dla rodzin, singli lub par, które cenią komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż bardzo zadbane, 2- pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku Panoramy w Gdyni Wielki Kack, przy ul. Gryfa Pomorskiego. Mieszkanie przestronne, z możliwością wydzielenia trzeciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

674 000 zł68 m² 9 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta W mio casa! mieszkanie: przestronne, z dwustronną ekspozycją okien mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, gotowe do wprowadzenia, o powierzchni użytkowej 71,8 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia z ogrodem! Gdynia Mały Kack! Mieszkanie do wynajęcia na o powierzchni 54 m2 z ogrodem zlokalizowane na parterze w szeregowcu. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

726 836 zł66 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - duży balkon - centrum Gdyni - atrakcyjne ceny mieszkań - Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: nowoczesny apartament o pow. 76m2 usytuowany na 11 piętrze budynku Modern Tower Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej rozwijającej się dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

2 205 371 zł92 m² 24 084 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91,57m2, położone na 14-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

399 000 zł34 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji nadające się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycje. Nieruchomość znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł70 m² 12 104,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Loft-dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na tereny zielone i las | dwie łazienki | dwa miejsca postojowe w hali garażowej | Gdynia Chwarzno Wiczlino- sokółka Zielenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

2 183 436 zł135 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:16/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

849 000 zł54 m² 15 751,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Śródmieście, ul. 3 maja, z widokiem na morze! 3 duże pokoje, po generalnym remoncie w pełni wyposażone i umeblowane, idealna przestrzeń dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

963 975 zł44 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43.54m2, położone na 12-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w domu Do wynajęcia samodzielny pokój w domu 3 - pokojowym położonym przy ul. Powstania Styczniowego na Gdyńskim Redłowie. Każdy pokój zamykany na klucz. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

956 724 zł58 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.28m2, położone na 3-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

2 100 000 zł71 m² 29 577 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz wyjątkowego apartamentu w kameralnym budynku w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy Państwu nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

949 000 zł82 m² 11 573,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Urokliwe, dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu. Atuty - dwupoziomowe, pięknie wykończone - doskonała lokalizacja - kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem ( 37 m2 ) na czwartym ostatnim piętrze budynku przy ul. Orlicz-Dreszera w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Ciekawe mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

285 000 zł16 m² 17 484,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po remoncie znajdująca się w Gdyni na Chyloni. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

701 349 zł64 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,98m2, położone na 4-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

969 000 zł69 m² 14 006,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

3 000 000 zł105 m² 28 500,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Osiedle Nowe Kolibki zlokalizowane w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera, firmę Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

792 336 zł68 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,93m2, położone na 8-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

717 201 zł66 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,75m2, położone na 1-piętrze siedemnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Chylonia. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

860 717 zł47 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,88m2, położone na 9-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni 47m2 na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku w Gdyni na Cisowej. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 190 000 zł93 m² 12 795,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament z 2018 roku, zlokalizowany na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu Fort Forest przy ulicy Czesława Niemena. Położony jest na skraju lasu, w pobliżu terenów sprzyjających rekreacji,.