dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane I wyposażone mieszkanie trzy pokojowe. Położone W doskonałej lokalizacji! jeden Z pokoi przechodni. Powierzchnię oferowanego do najmu mieszkania zajmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Witomino,Gdynia

700 000 zł71 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Parter domu z garażem, ogrodem i 3-piwnicami o powierzchni 71m2 w malowniczej części Witomina. Działka o pow. 295m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m położone jest w bardzo dobrej lokalizacji, około 1,5 km od obwodnicy trójmiejskiej. W pobliżu znajdują się przystanki skm oraz autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wiczlino,Gdynia

1 249 000 zł90 m² 13 862,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w naszej ofercie! Oszczędność 26000 zł! Kupujący nie płaci pcc! Sprzedający wystawia fakturę vat! Sokółka Zielenisz Na Stoku to wyjątkowe osiedla z wyjątkową przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

380 000 zł32 m² 11 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwu-pokojowe na parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w bliskiej odległości obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 700 zł63 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Po generalnym remoncie 3-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach z widokiem na zieleń. Mieszkanie o pow.63,13m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 190 000 zł78 m² 15 295,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni blisko 78 metrów kwadratowych, usytuowanego na czwartym piętrze eleganckiego pięciopiętrowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 899 000 zł64 m² 29 671,90 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nad morzem, przy plaży i marinie jachtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

439 000 zł26 m² 16 692 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni, wśród licznych restauracji i punktów usługowych, zaledwie 10 minut spacerem od Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, przytulne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w kameralnym czteropiętrowym budynku. Pokój dzienny połączony z kuchnią (zabudowa meblowa ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje na oksywiu W gdyni Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Płk. Dąbka w Gdyni Oksywie. Atuty: - dwustronne mieszkanie - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 723 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, która nie tylko nawiązuje do charakterystycznej gdyńskiej architektury, ale także oferuje wyjątkowe rozwiązania dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

667 533 zł67 m² 9 963,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wygodne mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji na ulicy Sucharskiego w Gdyni Obłuże. Ulica z trzech stron otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

625 000 zł70 m² 8 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetnie skomunikowane z Trójmiastem 3 pokojowe mieszkanie! To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym, przytulnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich udogodnień w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

415 000 zł36 m² 11 495,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania 2 pokojowego w Gdyni świetnie skomunikowanego? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko skm, - duże możliwości inwestycyjne, - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 170 000 zł66 m² 17 679,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie w inwestycji "apartamenty Conrada" na Małym Kacku Apartament o wysokim standardzie wykończenia. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kamienna Góra,Gdynia

395 000 zł30 m² 13 079,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Witam. Oferuję do sprzedaży kawalerkę z ciekawym rozkładem pomieszczeń i osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze we wieżowcu na kamiennej górze w gdyni, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

789 000 zł72 m² 10 958 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta budynek: lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyńskiej dzielnicy Witomino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 070 000 zł64 m² 16 797,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | nowe budownictwo | blisko skm | piękny widok | gdynia redłowo | miejsce postojowe Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Redłowo, położone na 5 piętrze budynku dewelopera Margo z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

497 500 zł38 m² 13 092,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym wieżowcu na 11-piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże Górne,Gdynia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 na 4 piętrze, położone przy ul. Dąbka 69 w Gdyni. Blok bez windy.Lokal przeszedł remont o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdynia Pustki Cisowskie , Osiedle Dolina Cisów ul. Rumska , budynek z 2005 roku , 6 piętrowy z windą. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Piętro domu na sprzedaż z garażem, piwnicą, ogrodem i tarasem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł85 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 - 3 pokojowe ( 85 m2 ) z balkonem na drugim piętrze kamienicy czteropiętrowej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Warszawskiej. Tylko U nas! Tereny dzisiejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia Centrum,Gdynia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Gdyni Chyloni przy ul. Gniewskiej 17. Mieszkanie częściowo umeblowane. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruskiego

Wiczlino,Gdynia

699 000 zł56 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na osiedlu Patio Róży Chwarzno-Wiczlino w Gdyni. Atuty : - zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie, - słoneczne i ciepłe, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

419 000 zł34 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas | kawalerka | osobna kuchnia | gotowe do wprowadzenia | po remoncie | blisko centrum | Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdyni, przy ulicy Warszawskiej , w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

575 000 zł43 m² 13 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: mieszkanie świeżo po remoncie generalnym z wymianą instalacji Przystanek komunikacji miejskiej zaledwie 3 minuty od budynku W pobliżu pełna infrastruktura (Lidl, szkoły, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

664 000 zł68 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - widok z balkonu na piękną zieleń, - dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

479 000 zł48 m² 9 943,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Lubawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

639 000 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Ledóchowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis mieszkania: przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 (zgodnie z pomiarami - w kw 68m2) zlokalizowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku zbudowanego w latach 30 XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni Cisowa przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 48 m , zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Rozewskiej. Mieszkanie składa się z trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

599 900 zł49 m² 12 151,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i bardzo ustawnego mieszkania w centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: kina,.