dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 350 zł44 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, przytulne mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się na drugim pietrze bloku. Mieszkanie po remoncie (w tym elektryka) Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Podgórska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 47 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Fikakowo,Gdynia

649 000 zł71 m² 9 094,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko u nas! Komfortowe i stylowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,36m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo. Mieszkanie składa się z dwóch części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

403 545 zł34 m² 11 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Staniewicza opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 63 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł41 m² 9 796,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,74m2 w Gdyni na Chyloni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną i wc oraz przedpokój. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

394 000 zł36 m² 10 974,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 1 pokojowe | blisko morza | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki osiedlowe, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

699 000 zł66 m² 10 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66,2 m , położonego na pierwszym piętrze w budynku z 1999 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpińskiego

Oksywie,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Oksywiu! Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na II piętrze w III piętrowym budynku mieszkalnym z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 500 zł33 m² 76,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy Apartament w Nowej Inwestycji - Gdynia Grabówek Przedstawiam Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 32,70 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 64 m2. Dwa osobne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz duży balkon. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 295 000 zł94 m² 13 741,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 94 metrów kwadratowych. Całość została przygotowana jako tzw. gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino, przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża. 7 piętro, ok. 36 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino. 5 piętro, ok. 47 m2. Winda Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, możliwość dostosowania mebli pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 200 zł37 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Chylońskiej 74. Dzięki licznym szafom oraz w pełni wyposażonej kuchni mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz funkcjonalnego i dobrze skomunikowanego 2 pokojowego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: - doskonale skomunikowana lokalizacja - zaledwie 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

373 000 zł38 m² 9 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal znajduje się na IV piętrze, w świeżo wyremontowanym wnętrzu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

373 000 zł38 m² 9 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

589 000 zł53 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone w Gdyni Witominie. Nieruchomość: mieszkanie odmalowane i puste, gotowe do aranżacji pod swoje potrzeby. Powierzchnia 52,57m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia Nowa,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 934,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Dodatkowo - Salon można podzielić na dwa mniejsze pokoje! Możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Atuty: bliskość komunikacji skm Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

649 000 zł52 m² 12 490,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem! Gdynia Redłowo - blisko morza! Dwustronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,96 m2 zlokalizowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

455 000 zł46 m² 9 934,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Chylońskiej w Gdyni na Chyloni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł60 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne i wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,51 m , usytuowane na I piętrze kameralnej kamienicy, przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna propozycja dla osób szukających małego mieszkania z miejscem parkingowym w centrum Gdyni! Do zamieszkania lub do prowadzenia działalności gospodarczej. 10 minut spacerem do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 32 m2 w Gdyni Chyloni przy ulicy Morskiej (okolice Domu Towarowego Chylonia). Mieszkanie jest umeblowane i po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cylkowskiego

Redłowo,Gdynia

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Parter domu na sprzedaż z garażem, piwnicą, ogrodem i tarasem w fantastycznej cichej i zielonej lokalizacji Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

750 000 zł68 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 114,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni, dzielnica Oksywie / 35.9 m tel. - budynek z 1952 roku, - mieszkanie po generalnym remoncie, - 35,9m2 + 4,6m2 piwnica, - ogrzewanie miejskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz przestronnego, stylowego mieszkania z własnym ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 90 m z równie dużym ogrodem (90 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Pogórze przy ul. Pruszkowskiego! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

847 704 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,51 m2 (78,43 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabówek,Gdynia

1 800 zł36 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

373 000 zł38 m² 9 947 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

2 300 zł60 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujemy najemcę na długi termin. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Porębskiego Gdynia Pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji, na gdyńskim Witominie. Mieszkanie: 2 pokoje z osobną kuchnią, łącznie 42m2, znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

2 200 zł42 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni Chyloni. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane w centrum Gdyni Chyloni-wszędzie blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł37 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Ulica Kartuska w Gdyni znajduje się w samym centrum dzielnicy Chylonia. Jej strategiczne położenie sprawia, że mieszkańcy tego obszaru cieszą się łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalne z pięknym widokiem mieszkanie na wynajem w Gdynia dzielnicy Witomino o pow. 41 m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Składa się z: salonu.