dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum gdyni W nowoczesnym budynku Z windą - gdynia ul. Batorego 9 mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, zlokalizowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chylonii Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie | 2 pokojowe | blisko morza | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki osiedlowe, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Witomino,Gdynia

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w super lokalizacji w Witawie. Bardzo szeroka infrastruktura handlowa, usługowa, komunikacyjna oraz edukacyjna. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Zamenhoffa 11. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

480 000 zł55 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni o powierzchni 55,3 m2. Oferta dostępna tylko u nas. ul. Chylońska, 3 pokoje, 10 piętro (ostatnia kondygnacja), istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

849 000 zł94 m² 9 022,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji w dzielnicy Gdynia - Obłuże. Lokal mieszkalny o powierzchni 94,1 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Oksywie,Gdynia

375 000 zł48 m² 7 828,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu świetnie zlokalizowane. Możliwość aranżacji mieszkania w 3 pokojowe. Lokalizacja: mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chylonia,Gdynia

504 000 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| 3 pokoje | blisko skm | spokojna okolica | balkon | po remoncie | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

495 000 zł46 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż w Gdyni - wygodne i przytulne. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,23 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 71m2 mieszczące się na czwartym piętrze budynku z windą wybudowanego przez dewelopera margo z 2009 r. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 10 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

390 000 zł42 m² 9 198,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie, w budynku z wielkiej płyty zbudowane według dobrych sprawdzonych standardów, dbających o odpowiednią odległość pomiędzy budynkami, co w dzisiejszych czasach staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

621 600 zł52 m² 12 007 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Główne atuty: - po generalnym remoncie - Świetne doświetlenie ekspozycja mieszkania zapewnia słońce przez większość dnia, nadając wnętrzom ciepły klimat. - przestronny balkon (4,45 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

550 000 zł39 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

469 000 zł55 m² 8 477,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 48,2m2 w Gdyni na Karwinach z widokiem na las. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym budynku z 1983r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

440 000 zł44 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone praktycznie w centrum dzialnicy, bardzo blisko lasu i komunikacji miejskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum jednej z najstarszych i najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

729 000 zł80 m² 9 146,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Proponowana oferta dotyczy przestronnego oraz jasnego mieszkania 4 pok. o pow. 79,70 m2, położonego na II piętrze, przy ulicy Jantarowej na gdyńskim Obłużu. Budynek posadowiony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

679 000 zł42 m² 15 976,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy na Wzgórzu św. Maksymiliana, tuż obok Śródmieścia Gdyni Lokalizacja Nieruchomość położona w północnej część Wzgórza św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie na ulicy korzennej 7 - gdynia karwiny mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament o powierzchni 55 mkw składający się z 2 pokoi i łazienki w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament o powierzchni 55 mkw w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu, zlokalizowanej u zbiegu ulic Węglowej, wendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, przytulne mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się na czwartym pietrze bloku. Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu nieruchomość do najmu o powietrzni 38,10 m2, składającą się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

665 000 zł53 m² 12 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w naszej ofercie! Zachodnia ekspozycja! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

780 000 zł63 m² 12 365 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 000 zł76 m² 14 986,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, wysoka jakość wykończeń, pierwsze piętro, trzystronna ekspozycja okien, budynek tuż przy lesie, osiedle strzeżone. Lokalizacja: gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które pozwoli Ci każdego dnia cieszyć się wygodą miejskiego życia, a jednocześnie daje możliwość odpoczynku w otoczeniu natury ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni - ul. Skwer Kościuszki. To unikatowa nieruchomość, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

450 000 zł44 m² 10 215,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 pokoje | parter | piwnica | blisko lasu | gdynia dąbrowa | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w centrum dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

529 000 zł49 m² 10 730,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wykończonego, 2-pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania w Gdyni Oksywie. Atuty - Słoneczne, wyremontowane mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

589 000 zł44 m² 13 416,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nowa oferta W mio casa! idealne mieszkanie na start! Mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą, możliwość zakupu przez obcokrajowców! Do skm tylko 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*****mieszkanie Z widokiem na zatokę ***** Pokój dzienny - umeblowany ( kanapa, stół + krzesła, szafa ubraniowa, dwie komody. Mała sypialnia - tapczan 1-osobowy. Aneks kuchenny - umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Fort Forest (gdynia Chwarzno-Wiczlino) przy ul. Czesława Niemena. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

899 000 zł75 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma dużymi tarasami o powierzchni 75,4 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2018 roku, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

539 000 zł32 m² 17 057 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Nowa niższa cena! mieszkanie Z dużym balkonem W ładnej kamienicy Z windą W centrum gdyni! Cena do negocjacji! solidna kamienica 5-piętrowa na odcinku pomiędzy Placem Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

899 000 zł48 m² 18 628,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Alvarium, położonej przy ul. Legionów w Gdyni Redłowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 8. piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł65 m² 9 187,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 ( powierzchnia całkowita ok. 75 m2 ) usytuowane na II piętrze w II piętrowym kameralnym budynku mieszkalnym z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

499 900 zł46 m² 10 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie w Gdyni Cisowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,23 m , idealne dla osób ceniących sobie wygodę.