dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.87 m2 z widokiem na zieleń blisko morza przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Atuty: - duża osłoniona loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

538 739 zł52 m² 10 281,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja 12% + miejsce parkingowe naziemne w cenie. Tylko u nas. Mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie - Gdynia (chwarzno-Wiczlino). Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

687 500 zł67 m² 10 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ponadprzeciętne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3-pokojowe _ 1 piętro _ 66,75 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul. Unruga Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

962 000 zł62 m² 15 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio moje mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane w kamienicy na gdyńskim Grabówku (ul. Morska). Nie jestem agencją to miejsce, w którym sam mieszkałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki (II etap), wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

635 000 zł44 m² 14 431,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie na kameralnej inwestycji Mała Chylońska - 2025r. Wnętrze zostało dopiero co wykończone, zapraszam na pierwsze prezentacje! Najważniejsze atuty: wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

845 517 zł75 m² 11 221,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 75,35 m z ogródkiem 34 m to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

705 770 zł63 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie - Gdynia (chwarzno-Wiczlino). Bez prowizji i podatku pcc! Oferujemy ultra nowoczesne mieszkania w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

458 851 zł36 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie - Gdynia (chwarzno-Wiczlino). Bez prowizji i podatku pcc! Oferujemy ultra nowoczesne mieszkania w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

401 500 zł37 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: kompaktowe mieszkanie w układzie 2 pokoi, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Duże okna zapewniające naturalne światło przez cały dzień. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 670 000 zł56 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

416 109 zł38 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

584 179 zł51 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

574 344 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

990 000 zł77 m² 12 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowo ekskluzywna inwestycja ogrody tesoro, którą dziś przedstawiam powstała na obrzeżach Gdyni w dzielnicy Pogórze, jej położenie umożliwi sprawne poruszanie się: centrum Gdyni - 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i z dużym potencjałem aranżacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

2 151 834 zł98 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze kameralnego, 4-mieszkaniowego budynku w Gdyni. Najważniejsze atuty nieruchomości: 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

1 060 000 zł82 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wyłącznie w naszej ofercie! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament w najmłodszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga. Mieszkanie dostępne od lutego 2026. 1-pokojowe komfortowe mieszkanie z osobną kuchnią w centrum Gdyni, usytuowane na parterze w budynku 3 - piętrowym. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł96 m² 10 888,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania i wynajęte. Mieszkaj i/lub zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł62 m² 13 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdynia Chwarzno-Wiczlino, ul. Janki Bryla | nowo wykończone mieszkanie 3 pokojowe | ogród | łazienka z wanną i prysznicem | miejsce postojowe | komórka lokatorska Lokalizacja Chwarzno- wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Orłowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowego samodzielne mieszkanie bezczynszowe dla 2 osób: 55 m, po wewnętrznym remoncie, blisko morza, w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość szczególnie docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 754 510 zł96 m² 18 327,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.87 m2 z widokiem na zieleń blisko morza przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej w Gdyni. Atuty: - duża osłoniona loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 290 000 zł100 m² 22 932,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny, luksusowy apartament o powierzchni 99,86 m , usytuowany na najwyższym 3-cim piętrze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie. Lokal składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

999 000 zł61 m² 16 417,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W inwestycji premium Z ogródkiem gdynia orłowo, ul. Klonowa tylko U nas! atuty: kameralna inwestycja tylko 10 lokali Doskonała lokalizacja pas nabrzeżny Gdyni Orłowo 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

639 000 zł41 m² 15 585,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w sercu Redłowa - idealne dla singla, pary lub inwestora Jeśli marzysz o mieszkaniu w prestiżowej, zielonej dzielnicy Gdyni z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

435 000 zł48 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wendy

Śródmieście,Gdynia

677 655 zł37 m² 18 414,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera Ustawna i słoneczna kawalerka położona w sercu Gdyni z ogrodem Mieszkanie składa się z ustawnego salonu oraz wydzielonej sypialni i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

740 000 zł50 m² 14 703 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze atuty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m w nowoczesnej inwestycji Alvarium 2.0 w Gdyni Redłowieprywatny taras z wyjściem na ogród o powierzchni ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1 pokojowe do remontu, powierzchnia użytkowa 26 m + 9m piwnica z oknem! Najlepsza lokalizacja! Wzgórze Św. Maksymiliana. Zaledwie 15 minut spacerem do morza, bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł96 m² 10 888,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

346 255 zł28 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grabówek,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 150,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 kondygnacji 2-piętrowej, kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale). Nieruchomość zlokalizowana w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 854 700 zł97 m² 19 032,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

699 000 zł51 m² 13 588,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i wysokiego standardu w codziennym życiu. Lokalizacja: oksywie to doskonała lokalizacja łącząca.