dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

740 000 zł50 m² 14 703 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Najważniejsze atuty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,33 m w nowoczesnej inwestycji Alvarium 2.0 w Gdyni Redłowieprywatny taras z wyjściem na ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 699 999 zł81 m² 20 869,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja - Gdynia śródmieścieelegancka i nowoczesna architekturapełna infrastruktura w zasięgu- sklepy, szkoły, usługi Układ mieszkania: apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Oksywie,Gdynia

499 000 zł34 m² 14 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m , z ogródkiem, położone na parterze nowoczesnego budynku Osiedla Gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowego samodzielne mieszkanie bezczynszowe dla 2 osób: 55 m, po wewnętrznym remoncie, blisko morza, w prestiżowej dzielnicy Gdyni Orłowo. Nieruchomość szczególnie docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

455 316 zł41 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz nowego mieszkania w doskonałą lokalizacją i w spokojnym otoczeniu zadzwoń ta oferta w Gdyni Cisowa będzie idealna. Bez wkładu własnego Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem | Gdynia Redłowo Prezentujemy komfortowe, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

574 344 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 53,18 m | Ogródek: 18,50 m | Parter | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Gdyni, witomino. Dostępne od Marca 2026 r. Parter z dostępem do ogródka. Mieszkanie dwustronne. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Mieszkanie 2-pokojowe z Ogródkiem w Gdyni Dąbrowie - Idealne dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniszewskiego

Wiczlino,Gdynia

2 700 zł40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Chwarzno-Wiczlino na ulicy Leona Staniszewskiego 19. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka, żabka, świat Alkoholi, eco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

671 840 zł65 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 64,60 m | Ogródek: 34,80 m | Parter | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 032 000 zł88 m² 11 714 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralny segment z ogródkiem przy lesie | Gdynia Chwarzno Wiczlino | 88 m | 4 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą połowy wyjątkowego domu w zabudowie dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Druskiennicka

Mały Kack,Gdynia

655 000 zł66 m² 9 924,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Grand Estates Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym rejonie Gdyni. Mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybińskiego

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronna kawalerka W niezależnym domu Z ogródkiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30 m2, składa się z salonu, kuchni we wnęce oraz przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

580 691 zł48 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Możliwość prezentacji mieszkań pokazowych. Takich jak na zdjęciach. Nie czekaj, dzwoń i umów się na prezentację. Opis mieszkania: dwupokojowy apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

729 000 zł57 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem, położonego na Chwarznie - w zielonej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

580 741 zł44 m² 13 100,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni Bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Posiadam również w ofercie inne metraże oraz układy. Informacje o nieruchomości Lokalizacja: gdynia, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W gdyni orłowo Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Ogromne przeszklenia | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogórze,Gdynia

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m z własnym ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w ciekawej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

1 200 000 zł61 m² 19 727,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowy apartament z dużym tarasem w prestiżowym Orłowie - ul. Klonowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60,83 m , położone w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

4 800 zł81 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament mieści się w eleganckiej, nowo wybudowanej kamienicy, w której znajdują się jedynie cztery mieszkania - to gwarancja prywatności, spokoju i braku miejskiego zgiełku. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Portowa

Śródmieście,Gdynia

636 000 zł33 m² 19 307,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejski komfort Z własnym ogrodem Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Gdyni - Twoje Miejsce nad Morzem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty zakupu mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Horyda

Pogórze Górne,Gdynia

987 000 zł85 m² 11 611,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, przyziemie, budynek handlowo-usługowy. Mieszkanie zlokalizowane w budynku w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Pogórze Górne o powierzchni 85 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pogórze,Gdynia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu - ogrody tesoro! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji z dwoma miejscami postojowymi - w tym jednym zadaszonym. Przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

449 183 zł44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 43,61 m | Ogródek: 17,64 m | Parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

410 000 zł37 m² 11 217,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. Centrum Gdyni oddalone jest o ok 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 150,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 kondygnacji 2 -piętrowej, kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale). Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

456 000 zł40 m² 11 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem długoterminowy w Gdyni, dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Najem okazjonalny Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki (II etap), wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

530 000 zł38 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja mieszkania do 16.02 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

4 500 zł80 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie z narożnym ogrodem o pow. 110m2 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Chwarznie-Wiczlinie na os. Sokólka-Zielenisz o pow.79,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

309 015 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Metraż: 29,43 m | Ogródek: 11,25 m | Parter | 1 pokój Lokale w cenie od: 299 000,00 pln do 708 661,00 pln o powierzchni od 29,43 m2 do 69,49 m2 Zapytaj o ofertę, w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miernicza

Orłowo,Gdynia

2 299 000 zł111 m² 20 767,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament o pow. Blisko 111 m2 znajduje się w świetnie zaprojektowanym budynku, którego forma przywołuje najlepsze wzorce światowej architektury. Dzielnica i lokalizacja wspaniale się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

468 000 zł38 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia, łączącym nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

486 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie w Gdyni. Nowoczesne mieszkanie z systemem smart home, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 570 000 zł64 m² 24 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie 64 m Portowa, ul. Węglowa 22 Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej inwestycji Portowa przy ul.