dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

781 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

559 000 zł38,20 m² 14 633,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,42 m² 12 120,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Świętojańskiej w Gdyni, w samym sercu Śródmieścia - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł17,52 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka o powierzchni użytkowej 16,70 m2, położona na 8 piętrze w budynku z lat 80 w Gdyni, dzielnica Witomino. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,60 m² 16 740,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł28,08 m² 13 710,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 28,08 m2, położona na parterze kameralnego budynku w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,75 m² 14 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,75 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Centrum Gdyni. Największe atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

899 899 zł75,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu położonego na osiedlu Patio Róży w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. To miejsce, które łączy spokój, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł47,30 m² 9 809,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta tylko u nas! dlaczego warto tu zamieszkać? * Wyjątkowy klimat, wysokość pomieszczeń (2,70 m) oraz duże okna sprawiają, że wnętrza są pełne oddechu i naturalnego światła. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł90 m² 28 888,89 zł/m²

 

Piętro:25/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament z widokiem na morze w Sea Tower - 2 w 1 Na sprzedaż wyjątkowy, 90-metrowy apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44,58 m² 18 391,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na morze Centrum Gdyni. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.42.90 m plus 1,68m piwnica o łącznej pow. 44,58 m(powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43,50 m² 10 091,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni - Chylonia, ul. Gniewska 19 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł80,60 m² 18 585,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 80,6m2 położone w prestiżowym miejscu w Gdyni, na Kamiennej Górze, bardzo blisko morza. Doskonała lokalizacja do życia codziennego jak i wypoczynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie oferujące wygodę i funkcjonalność. Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego - 47m2 Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie swobodny dojazd do centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,94 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 35 m | Modern Tower Gdynia | roi ~9% | loggia 10 m Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - gotowiec inwestycyjny z realnym dochodem. Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,50 m² 18 233,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny i elegancki apartament położony w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Łowickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł81 m² 22 839,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w ścisłym centrum Gdyni w jednym z najlepszych apartamentowców, podnosząc swój wizerunek i prestiż. Apartament posiada swoja niepowtarzalna nazwę nawiązujaca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 897 zł51,07 m² 11 002,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj. W ofercie 3 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł93 m² 7 397,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Piękny komfortowy lokal mieszkalny (połowa bliźniaka) z własnym ogródkiem w centrum Żukowa na ulicy Zawadzkiego o powierzchni całkowitej 93,96m2, z rynku pierwotnego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł91,03 m² 24 936,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki i komfortowy apartament zlokalizowany w samym sercu Gdyni, w renomowanym kompleksie Plac Unii. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość życia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł65,33 m² 37 501,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdyni oraz ponadczasowy design to znaki rozpoznawcze Kamienicy Moderna przy Placu Kaszubskim w Gdyni. Ta wyjątkowa inwestycja, nagrodzona w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł69 m² 39 855,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament usytuowany w ekskluzywnym kompleksie mieszkaniowym składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Inwestycja Apartamenty Króla Jana została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł38,97 m² 20 400,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,97 m , położone na 1 piętrze 7-piętrowego budynku w nowopowstałej inwestycji Piotra 4 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł35,50 m² 21 971,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł111,46 m² 33 186,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferowany jest unikatowy apartament o powierzchni 111,46 m , zlokalizowany w jednej znajbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Kamiennej Górze, w eleganckiej inwestycji Art.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł193,08 m² 10 306,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż luksusowy apartament z dwoma przestronnymi tarasami z widokiem na Zatokę oraz malownicze ogrody. Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie ulokowane w kameralnej dwurodzinnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł125,10 m² 55 955,24 zł/m²

 

Piętro:18/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sea Towers to prestiżowa, nadmorska inwestycja, będąca jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych budowli na Pomorzu. Przedstawiany apartament to wyjątkowa, widokowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,15 m² 25 238,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących jakość, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie bliskość miasta i plaży. Nieruchomość o powierzchni 47,15m , położona na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł89,43 m² 26 501,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni 89,43 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni - Kamiennej Górze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie (59 m ) położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej mieszczące się na 2 piętrze budynku. Budynek Zadbany budynek mieszkalny. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł72,84 m² 14 264,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,84m.kw. - po generalnym remoncie w 2019 roku. trzy niezależne pokoje o pow. 24, 15 i 12m.kw., kuchnia z wyjściem na balkon, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł102 m² 12 539,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie, bezpośrednio od pierwszego właściciela, w którym przestrzeń i światło słonecznych promieni przez cały dzień, pomagają się wyciszyć, uspokoić po dniach.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,24 m² 9 938,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w centrum Gdyni, blisko skm. Idealnie położenie w Śródmieściu Gdyni, blisko Szybkiej Komunikacji Miejskiej (skm), kawiarni, restauracji, sklepów a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z ładnym widokiem, gotowe do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. piętrze (mieszkanie środkowe, nie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł61,25 m² 10 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec. W ofercie 4 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,17 m² 10 919,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m , położonego przy ul. Korzennej 11 w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł17 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 17 m . Znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł103,41 m² 11 411 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupoziomowe 103 m | 4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 48 m , położone w samym sercu Gdyni w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na parterze w budynku.