dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

956 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy apartament (z.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł26,30 m² 28 897,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w centrum Gdyni. Atuty: mieszkanie świeżo po remoncie idealna inwestycja do najmu krótko i długo terminowego bardzo blisko portu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł61,25 m² 10 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec. W ofercie 4 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,17 m² 10 919,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m , położonego przy ul. Korzennej 11 w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł51,47 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie "altus" ul Legionów mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 51,47 m2, na drugim piętrze, słoneczne. Wygodne miejsce postojowe na większy samochód w hali.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, 2pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Gdyni, redłowie. Nieruchomość znajduje się na osiedlu zamkniętym z dostępem do zielonego patio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 48,60 m | ogródek 21,32 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł32,59 m² 10 429,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | balkon 4,14 m | 1 piętro | 1 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Małkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie o pow. 87,52m.kw., zlokalizowane na II piętrze niewielkiego budynku trzyrodzinnego. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym - pow. 35,66m.kw., trzech.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Gdynia Mały Kack | Spokojna okolica atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Gdynia Mały Kack, - spokojna i cicha okolica z bogatą infrastrukturą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 800 zł74 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 z halę garażową, znajdujące się w prestiżowym budynku altus z panoramicznym widokiem na Miasto lokalizacja: nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,90 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Forest | Gdynia Chwarzno-Wiczlino atuty nieruchomości: - 2-pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym ogródkiem, - prestiżowe osiedle Fort.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70,04 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Warszawskiej 55 w Gdyni, w dzielnicy Działki.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł36,62 m² 13 899,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chylonia | 10 minut do skm | Idealne dla pary lub singla | Wysokie piętro Oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,62 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,60 m² 12 483,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego, położonego na wysokim parterze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 711 zł66,97 m² 14 987,47 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,31 m² 11 699,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,30 m² 12 725,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka Zielenisz cenione za ciszę, kameralną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,55 m² 13 182,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie z tarasem i ogrodem 80 m2. Pogórze z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę, położoną w ścisłym centrum Gdyni w przedwojennej zadbanej kamienicy wyposażonej w windę. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71 m² 16 478,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Gdynia Cisowa | Pierwszy Najem | Blisko skm, zkm i Obwodnicy. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkane o powierzchni 40 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości mieszkanie po generalnym remoncie wysoki standard wykończenia gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ 3 pokoi duży balkon II piętro pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,55 m² 12 176,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Gdyni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 188 zł58,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są miejsca, które nie próbują imponować - one po prostu robią wrażenie od pierwszej chwili. 3 pokoje z ogrodem w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

- polecamy - komfortowa - doskonała lokalizacja - ścisłe centrum gdyni - przy nowym kompleksie baltic plaza, u podnóża kamiennej góry, blisko skweru kościuszki - również na cele biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne, wygodne, tanie w utrzymaniu 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Wygodne, jasne mieszkanie o powierzchni 26 m w Gdyni przy ulicy Warszawskiej. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,67 m² 14 790,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul.BOSMAŃSKA Z WIDOKIEM NA MORZE! MIESZKANIE Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,67 m2, położone w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone Gdynia Dąbrowa! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni, w dzielnicy Dąbrowa. Jest to jedna z najmłodszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73,72 m² 15 586 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej i kameralnej części Małego Kacka! atuty nieruchomości: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 800 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W prestiżowej dzielnicy W gdyni Lokalizacja: gdynia Orłowo Powierzchnia: 63,60 m2 (18.000 zł / m2 ) Cena: 1.144.800 zł. Informacje na temat nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł110 m² 14 536,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Polecamy do sprzedaży czteropokojowe, przestronne mieszkanie, z ogrodem i garażem w bryle budynku zalety - trójstronna ekspozycja - 400 m do szkoły i przedszkola - 250 m do.