dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rekomendacja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, łatwy dojazd do wszystkich alterii Trójmiasta oraz lokalizację nieopodal terenów zielonych. Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy. Nowoczesny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum Gdyni. Powierzchnia 38m2. Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament położony na osiedlu "horyzonty Gdyni" o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem, pokoju, przedpokoju, łazienki oraz ogródka Miejsce parkingowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

4 500 zł118 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem I tarasem na dachu Kompleks apartamentowy położony w Gdyni Wielki Kack, nieopodal Parku Krajobrazowego. Dużym atutem tego miejsca jest intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

6 800 zł112 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament oddalony zaledwie o kilka minut spacerem od Bulwaru Nadmorskiego w inwestycji Kamienica Moderna. W promieniu kilkusetmetrów znaleźć można wszelkiego rodzaju sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament w sercu Gdyni z panoramicznym widokiem na Kamienną Górę. Lokal w ekskluzywnej inwestycjibaltiq Plaza.o powierzchni 30 m2 składający się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy i polecamy bardzo przyjazne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, na 3 piętrze na wynajem. Mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

1 100 zł32 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny w Gdyni przy ulicy Dantyszka 2.Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 32m2 usytułowane na parterze bez balkonu.Budynek wielokondygnacyjny z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

6 600 zł110 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

6 600 zł91 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowoczesne wnętrze w Gdyńskiej Kamienicy Moderna przy Placu Kaszubskim 7. Nietuzinkowe wnętrze pięknie urządzone w każdym detal. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 000 zł118 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:18/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 118 m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu Sea Towers, zaprojektowany przez architekta. Apartament wykończony najwyższej jakości materiałami i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujejskiego

Gdynia,pomorskie

2 600 zł120 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi Dagmara Kobylińska, tel. Ścisłe centrum gdyni, wysoki standard! Oferujemy wynajem czteropokojowego mieszkania na piętrze domu dwurodzinnego. Mieszkanie odświeżone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w inwestycji "horyzonty Gdyni" przy ul.Dembińskiego o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe , przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie. Pokoje nieprzechodnie, kuchnia oddzielna. Z większego pokoju wyjście na słoneczny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pobyt nad morzem! noclegi! wynajem! oferta nie przewidziana do wynajmu na rok akademicki! jedynie krótkie wynajmy. Cena za miesiąc 1400/pln W krótkich terminach np. 1-3 m-cy! Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ofeert in two languages: orłowo, apartament, widok na park marysieńki I morze Prokom Park to ekskluzywny kompleks apartamentowy położony w Gdyni Orłowie, nieopodal Parku Krajobrazowego. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty oferty: budynek z cichobieżną windą z roku 2012 r. Miejsce parkingowe w hali garażowej. Aż dwie garderoby Duży taras od słonecznej południowej strony Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 100 zł49 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament dopieszczony w każdym calu , wykonany z materiałów dobrej jakości wyposażony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Położony jest w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia od zaraz! Telefon kontaktowy Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia w dzielnicy Witomino przy ul. Widnej. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w inwestycji Altus o powierzchni 48m2. Nieruchomość położona na 3 piętrze. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym- sypialni- przedpokoju- łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

4 800 zł116 m² 41,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

7 000 zł112 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak