dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjny dom jednorodzinny pełniący do tej pory funkcję mieszkalną, o pow.120 m2 zlokalizowany w Gdyni przy ul. Morskiej. Dom wbudowany jest w kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

10 900 zł161 m² 67,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ofeert in two languages: orłowo, apartament, widok na park marysieńki I morze Prokom Park to ekskluzywny kompleks apartamentowy położony w Gdyni Orłowie, nieopodal Parku Krajobrazowego. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 700 zł240 m² 11,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta dla firm lub klienta indywidualnego Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjny dom jednorodzinny o pow.240 m2 zlokalizowany w Gdyni przy ul. Morskiej. Dom wbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w inwestycji Altus o powierzchni 48m2. Nieruchomość położona na 3 piętrze. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym- sypialni- przedpokoju- łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rekomendacja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, łatwy dojazd do wszystkich alterii Trójmiasta oraz lokalizację nieopodal terenów zielonych. Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę o powierzchni ok. 23m2 w Gdyni Grabówek - ul. Komandorska. Piętro: 2 Liczba pięter: 4 Typ ogrzewania: centralne. W mieszkaniu znajduje się aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 500 zł72 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, duże mieszkanie w centrum Orłowa z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość o łącznej powierzchni 72,5 m2 z przestronnym salonem na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosławy

Wielki Kack,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe w budynku Hossy z 2001 roku. Mieszkanie świeżo po malowaniu. Kuchnia w zabudowie na wymiar, bez lodówki i piekarnika, salon posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł67 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, luksusowy apartament znajdujacy się w inwestycji Baltiq Plaza w Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze nowego apartamentowca. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 m 2 elegancko urządzone mieszkanie w nowym apartamentowcu w granicach górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie położone w samym centrum Gdyni a jednocześnie przy bardzo cichej ulicy z dala od zgiełku. Lokal znajduje się 500m od dworca pkp oraz innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia w prestiżowej dzielnicy Redłowo.Mieszkanie całkowicie umeblowane.Duży salon połączony z aneksem kuchennym .W aneksie meble kuchenne+ sprzet AGD.W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

4 700 zł115 m² 40,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem I tarasem na dachu Kompleks apartamentowy położony w Gdyni Wielki Kack, nieopodal Parku Krajobrazowego. Dużym atutem tego miejsca jest intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o funkcjonalnym układzie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Mały Kack na ulicy Leśnej, w bardzo przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł79 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament w kompleksie sea towers w bardzo wysokim standardzie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta i na Zatokę Gdańską! Doskonała lokalizacja w Centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

11 000 zł158 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta, przy Skwerze Kościuszki. Mieszkanie Nieruchomość znajduje się w odnowionej kamienicy z 1955 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament w kompleksie sea towers w bardzo dobrym standardzie. Wyjąykowy widok na panoramę miasta i na Zatokę Gdańską! Doskonała lokalizacja w Centrum Gdyni, nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 600 zł71 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rekomendacja dla tych, którzy cenią sobie wygodę, łatwy dojazd do wszystkich alterii Trójmiasta oraz lokalizację nieopodal terenów zielonych. Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armatorów

Redłowo,Gdynia

2 700 zł103 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dla osób ceniących ciszę i spokój. Do wynajęcia mieszkanie w domu dwurodzinnym z osobnym wejściem , tarasem, piwnicą i ogrodem. Najlepiej dla rodziny na dłużej , przyjazny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armatorów

Orłowo,Gdynia

2 700 zł103 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dla osób ceniących ciszę i spokój. Do wynajęcia mieszkanie w domu dwurodzinnym z osobnym wejściem , tarasem, oraz ogrodem. Najlepiej dla rodziny na dłużej , lub studentow lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 850 zł80 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu klimatyczne mieszkanie po kapitalnym remoncie , po wymianie wszystkich instalacji wewnętrznych i odrestaurowanym wnętrzu. Mieszkanie przestrzenne, jasne i słoneczne. Do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 400 zł48 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na I pietrzew pobliżu Akademii Morskiej i dworca Gdynia Główna -idealne dla młodych rodzin, osób starszych ( jest winda) , albo studentów. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, nowoczesne wnętrze w Gdyńskiej kamienicy Moderna przy Placu Kaszubskim. Nietuzinkowe wnętrze pięknie urządzone w każdym detal. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe I bardzo ładnie zaaranżowane mieszkanie na wynajem! Miejsce świetnie skomunikowane z Trójmiastem! Lokal dwupokojowy z aneksem kuchennym, kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy. Nowoczesny 3-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum Gdyni.Mieszkanie znajduje się na osiedlu SILVA wybudowanym w 2017 roku przez INVEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament - wynajem długoterminowy nowoczesny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum Gdyni.Mieszkanie znajduje się na osiedlu SILVA wybudowanym w 2017 roku przez INVEST KOMFORT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

2 000 zł97 m² 20,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej dzielnicy, bardzo dobrze skomunikowanej - Gdynia Dąbrowa, ul. Mietowa 1c. Dogodny dojazd do centrum Gdyni, sopotu i obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

6 400 zł90 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowoczesne wnętrze w Gdyńskiej Kamienicy Moderna przy Placu Kaszubskim 7. Nietuzinkowe wnętrze pięknie urządzone w każdym detal. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł98 m² 21,43 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2 mieszczące się w budynku Altus w Gdyni Redłowo. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( sypialni i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 zł79 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:3/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 750 zł51 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortwoy i nowoczesny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w centrum Gdyni.Mieszkanie znajduje się na osiedlu SILVA wybudowanym w 2017 roku przez INVEST KOMFORT. Powierzchnia 51,6 m2. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł24 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia W samym sercu miasta! Posiadamy w ofercie do wynajęcia kawalerkę usytuowana w centrum miasta przy ul. Krasickiego. Mieszkanie jednopokojowe o pow. 23,68 m2.