dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 244 ogłoszenia

1 149 000 zł63,53 m² 18 085,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

935 000 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 302 zł37,46 m² 11 353,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. W ofercie 2 pok. mieszkanie w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. Obok przystanek autobusowy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 656 zł36,89 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 36,89 m | ogródek 15,83 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 431 zł76,51 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 637 zł55,79 m² 11 249,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 594 zł40,74 m² 21 394,06 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni. Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 032 zł36,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł27 m² 13 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Kawalerka na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja w Gdyni! Na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Okazja inwestycyjna - ustawna kawalerka Z świetnym skomunikowaniem! mieszkanie: na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal składa się z : - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,40 m² 17 280,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Świetna oferta dla osób szukających mieszkania w centrum miasta - zarówno na własne potrzeby, jak i pod inwestycję. Lokal o powierzchni użytkowej 32,2 m mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 512 zł66,75 m² 11 243,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | balkon | Gdynia Cisowa | gotowe do odbioru | 2025 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,24 m , zlokalizowane w Gdynia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł89 m² 17 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: - wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Gdynią a lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Panoramiczny basen z widokiem na las, sauna, siłownia, bilard i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony apartament Z ogrodem | gotowy do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,67 m² 16 691,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 030 zł55,73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,73 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 723 zł50,60 m² 24 915,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,62 m² 17 526,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej, skweru Kościuszki, waterfront oraz Sea Towers. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34 m² 17 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 pokoje z widokiem na las - ul. Nasypowa 3 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard z realnym kontaktem z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie. Kluczowe parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł39 m² 14 589,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W świetnej lokalizacji- gdynia grabówek. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej części Gdyni- przy ul. Morskiej, na granicy Gdyni Głównej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł64,94 m² 9 131,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta mieszkania W naszym biurze Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz osobną kuchnią w świetnie skomunikowanej części Gdyni - oferta dostępna tylko w naszym Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,90 m² 11 251,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Słoneczne, komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł65 m² 12 830,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | Gdynia Cisowa Na sprzedaż mieszkanie z nowej inwestycji na mapie Gdyni, 4 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze rynek: pierwotny Na sprzedaż wyjątkowe,.