Mieszkanie, ul. Inżynierska

Inżynierska, Orłowo, Gdynia, pomorskie

  • 2 290 000 zł
  • 82 m²
  • 27 926,83 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Zięba

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Inżynierska, Orłowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

2 290 000 zł

82 m²

27 926,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

2 290 000 zł 82 m² 27 926,83 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 290 000 zł (27 926,83 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
  • Dostępne: styczeń 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 82 m², 4 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2865/19413/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdyni Orłowie. To propozycja dla osób ceniących elegancję, komfort oraz wyjątkowy charakter nadmorskiej lokalizacji.

Inwestycja realizowana jest w sąsiedztwie ponadstuletniego, zabytkowego parku, który tworzy niezwykłą przestrzeń pełną zieleni i spokoju. To miejsce, gdzie nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z naturą oraz prestiżowym charakterem okolicy. (...)

Agent

Natalia Zięba

574 499...

574 499 077

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

574 499...

574 499 077

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość