dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 240 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

565 000 zł51,19 m² 11 037,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestuj w marzenia - trzypokojowe mieszkanie na osiedlu w Gdyni. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja mieszkaniowa w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł79,80 m² 25 939,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdyni - Kamienna Góra | ogród | kamienica z 1935 r. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m2, położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,35 m² 26 601,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł99 m² 20 191,92 zł/m²

 

Piętro:4/31

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atuty: - metraż: 99 m - Dla kogo: rodzina, inwestor, pod wynajem premium - Dwie loggie o łącznej powierzchni 14 m - Podłoga - drewno egzotyczne jatoba, zabudowa Rustica, sprzęty Siemens -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,45 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,06 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: gdynia, mały Kack, bernadowo Powierzchnia: 60,06 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 3 (budynek z windą) balkon/taras: ok. 8 m Komórka lokatorska: ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł49 m² 30 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort. Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 085 460 zł100,42 m² 40 683,73 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 922 zł46,10 m² 18 197,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,50 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie z antresolą 97,5 m gotowe do wydania od zaraz w pełni wyposażone w meble i sprzęty agd niezamieszkałe dwustronna ekspozycja, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł75,42 m² 16 899,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł74,44 m² 11 337,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 74,44 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł79,10 m² 9 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 72,70m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Gdyni przy ulicy Morskiej. W sąsiedztwie Uniwersytetu Morskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 509 zł93,60 m² 15 368,69 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,47 m² 19 234,51 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. Atuty nieruchomości: prestiżowy apartamentowiec z 2021 roku Duża.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł99,61 m² 17 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. użytkowej 99m2 z ogródkiem 57m2 W gdyni na płycie redłowskiej Z przepięknym widokiem oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M2 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł55,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie składające się z 2 poziomów, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje z balkonem i garażem na Małym Kacku. Mieszkanie Komfortowy, funkcjonalny i słoneczny (ekspozycja południowa i północna), apartament składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,53 m² 18 085,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

935 000 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie.