dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 241 ogłoszeń

1 099 000 zł67,40 m² 16 305,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni. Inwestycja: inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł93 m² 16 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam Serdecznie, na sprzedaż 3 pok. apartament zlokalizowany w samym centrum Gdyni. Prezentowana nieruchomość na sprzedaż mieści się na 3 kondygnacji 11-piętrowego apartamentowca o nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,40 m² 13 426,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą. Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej. Niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 349 000 zł89,47 m² 15 077,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, położonego w zielonej i spokojnej części Gdyni, na prestiżowym osiedlu Sokółka Zielenisz. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 000 zł84 m² 27 381 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13. piętrze prestiżowego kompleksu Sea Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł78,50 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Najważniejsze atuty: - wyjątkowa lokalizacja na pograniczu Gdyni i Sopotu, między lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - niezależny garaż w bryle budynku + piwnica - dostępne od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł44,90 m² 16 369,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł48 m² 14 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. Powierzchnia: 48 m , Piętro: 2/4, budynek: lata 50., cegła. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 339 zł69,01 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum orłowa Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | fitness&spa | ***** O budynku: kameralna inwestycja z 2024 roku, składająca się z zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,40 m² 10 437,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdyni- karwiny ulica Tuwima, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł71,50 m² 11 608,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu duże, przestronne trzy pokojowe mieszkanie z dużym narożnym balkonem w Gdyńskim obłużu. Lokalizacja: obłuże to dzielnica Gdyni od wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,60 m² 11 782,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł138 m² 26 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort dewelopera doświadczonego w budowie prestiżowych inwestycji na terenie Trójmiasta. Jest to kompleks kilkunastu budynków o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł111,46 m² 33 186,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy I luksusowy apartament na kamiennej górze. Z pięknym tarasem, prywatną windą, włoskim designem. To mieszkanie czeka na nowego właściciela, który chce żyć wygodnie, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł55,45 m² 16 230,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Cena 899.990 zł obowiązuje tylko do końca marca w ramach promocji. Najlepszym momentem na zakup takich obiektów jest właśnie okres przed sezonem,.

Szczegóły ogłoszenia

605 467 zł43,56 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie osiedla Nowa Dąbrowa. W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje zielone, nowoczesne i komfortowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł77,61 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,83 m² 17 744,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: kameralny budynek o wyjątkowej architekturze i historii - inwestycja w miejscu dawnego Kina Marynarz Doskonała lokalizacja - Gdynia Obłuże, dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,37 m² 16 442,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Agencja westate oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni, na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , położone w najbardziej pożądanej części Gdyni - Śródmieściu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł87,28 m² 34 257,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 87,28m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,45 m² 9 905,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

,kaskada redłowska' atrakcyjny apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem,gotowy do wprowadzenia lub najmu. Nowoczesny apartamentowiec Z całodobową ochroną, cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł43,89 m² 26 885,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł71,80 m² 16 699,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m , położone w nowoczesnej inwestycji Solano, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł110 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110 m2, położony w jednym z budynków kompleksu. Apartamenty na Polanie w Gdyni. I poziom: - salon (ok.33m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski. Atuty: - apartament w sercu Gdyni w nowoczesnym budynku - przynależne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska - morze i Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,70 m² 11 515,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł50 m² 39 800 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sea towers - miejsce zamieszkania ludzi sukcesu i marzycieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.