Mieszkanie, ul. Kartuska
Kartuska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
- 1 290 000 zł
- 116,40 m²
- 11 082,47 zł/m²
Justyna Kończal
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kartuska
Kartuska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
25 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Kartuska
Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026
1 290 000 zł 116,40 m² 11 082,47 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/1
5
1980
garaż w bryle budynku
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
5Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 290 000 zł (11 082,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 116,40 m², 5 pokoi, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (17 m²), piwnica
- Czynsz: 200 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości MAGNAT Justyna Kończal, zaktualizowane: 25.04.2026
- numer ogłoszenia: MA05267
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska.
Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu zlokalizowanego w samym sercu Gdyni Chyloni.
Przy zakupie pod inwestycję, możliwość najmu dla firm. Lokal przez lata dobrze wynajmowany, świetnie prosperujący.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe, Lidl, Biedronka, szkoła i inne. (...)