dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Słoneczne mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Takie położenie zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Orłowo,Gdynia

749 000 zł39 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie Inwestycja jest położona przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 990 000 zł220 m² 9 024,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jeśli pragniesz zamieszkać w Gdyni, niemal w jej centrum, blisko morza, to polecam tę ofertę dwupoziomowego (piętro II i III) apartamentu o powierzchni 155 m2 z wystawiennictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

2 900 000 zł84 m² 34 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół kameralnych Apartamentowców w Gdyni Orłowie na ulicy Króla Jana III to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 997 000 zł87 m² 22 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamentowiec Baltiq Plaza - inwestycja, która idealnie wpisuje się w nowoczesny charakter modernistycznego miasta jakim jest Gdynia. Elewacja budynku w różnych odcieniach bieli nawiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje - Gdynia Pustki Cisowskie Bzowa pow. 63,91 m2. Cena 480.000 PLN. rok bud 1985. Trzypokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie, położone na ładnym osiedlu w pobliżu lasu. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 000 zł103 m² 24 271,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Niezwykle wysmakowany apartament w modernistycznej kamienicy Pręczkowskiego przy Skwerze Kościuszki 12! Czasem zdarzają się nieruchomości wybitne i ta ofertą taką jest :) Zapraszam Wysokie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

328 000 zł43 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie położone w Gdyni przy ulicy Opata Hackiego w dzielnicy Gdyni Leszczynki. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,59 m2 oraz przynależnej piwnicy znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

834 000 zł60 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie o powierzchni 60 m2 jest unikatowe. - położenie na wysokiej czwartej kondygnacji, czego konsekwencją jest wyjątkowe doświetlenie wnętrza i nadzwyczajny widok na wierzchołki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

635 000 zł102 m² 6 225,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 ( całkowita ponad 100 m2) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej. W okolicy są sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - klimatyczne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Wiczlino - Ogród - spokojna okolica i rozwinięta okolica - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworskiego

Meksyk,Gdynia

469 000 zł77 m² 6 085,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Wolnostojący dom z ogrodem, miejscem parkingowym i warsztatem. Nieruchomość o pow. ok 77,07m2 znajduję się w Gdyni na os.Meksyk, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

489 000 zł46 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu cis w Gdyni Cisowej! Piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł31 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na najem okazjonalny małe, przytulne mieszkanie o pow. 31,10 mkw. Blisko Akademii mw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Górze, oferujemy słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze dobrze utrzymanej kamienicy z lat pięćdziesiątych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gdynia - Karwiny - Gryfa Pomorskiego. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + 4m2 balkon. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju w salonie. Lokal znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Orłowo,Gdynia

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni użytkowej - 74 m2, a całkowitej 110m2. Zaprojektowany przez miłośnika sztuki, architekta, loft położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 63m2, znajdujące się przy ulicy Władysława IV, w samym centrum Gdyni. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji, gdzie dosłownie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Forma własności: własność, księga wieczysta. Mieszkanie składa sięz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

785 000 zł71 m² 11 056,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Gdynia Zachód to najbardziej dynamicznie rozwijająca się część Gdyni. Miejsce stworzone dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, sport,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

305 000 zł23 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23 m2 w Gdyni wzg.św.Maksymiliana. Mieszkanie mieści się na parterze w topowej lokalizacji przy ul. Bp, dominika. Nieruchomość idealnie nada się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeliwna

Obłuże,Gdynia

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 mieszczące się na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 90 tych przy ul. Żeliwnej w Gdyni Obłuże. Budynek Budynek kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

780 000 zł74 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 74,1m2, usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 898 000 zł92 m² 20 630,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis oferty: oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 4 pokojowy apartament. Mieszkanie zaprojektowano w stylu modern classic. Łączy to, co najlepsze z tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - wysoki standard, - mieszkanie w samym sercu Gdyni, - w najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kamienna Góra,Gdynia

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

al. marsz. Piłsudskiego - miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem zarówno dla posiadaczy samochodów, jak i osób preferujących komunikację miejską.15 min spacerem zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

565 000 zł63 m² 8 985,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV! 63 m2 / 3 pokoje / Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem! Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 62,5 m , położone na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - Śródmieście Gdyni przy ulicy Świętojańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

979 000 zł52 m² 18 718,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w samym centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym i 2 niezależne pokoje. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

879 000 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z możliwością utworzenia czwartego. Dodatkowo 2 miejsca w hali garażowej i komórka lokatorska. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

945 000 zł61 m² 15 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Gdynia Śródmieście słynie z okazałej modernistycznej architektury, ulicznych murali, piaszczystej plaży miejskiej i przystani jachtowej Marina Gdynia. Przy molo Południowym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł47 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne, od właściciela. Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Piłsudskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| inwestycja | gdynia śródmieście | 3 pokoje | Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe własnościowe w Gdyni Centrum sprzedam super lokalizacją, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

328 000 zł43 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym z lat 60-tych w Gdyni na Chyloni. Na powierzchnię 42,59 m składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

690 000 zł86 m² 7 995,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4 pokojowe ( 86,3 m2 ) z balkonem na ostatnim drugim piętrze budynku w gdyńskiej dzielnicy Demptowo. Klimatyczne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

759 000 zł63 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

328 000 zł43 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,59 m2 mieszczące się na trzecim piętrze 4 piętrowego bloku z 1967 roku przy ul. Opata Hackiego w Gdyni! budynek Budynek przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Obłuże,Gdynia

550 000 zł70 m² 7 890,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Jeśli poszukujesz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzni 35 m2 to jeden pokój, jasna osobna kuchnia, urządzona łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę, przedpokój z miejscem na szafę. Mieszkanie nie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij