dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

299 000 zł26 m² 11 634,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz słonecznej kawalerki, oddalonej spacerem od Kępy Redłowskiej w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury, - dobry standard wykończenia, - dużo naturalnego światła, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hackiego

Chylonia,Gdynia

370 000 zł43 m² 8 687,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać blisko samego centrum Gdyni, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

739 990 zł74 m² 9 999,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2pok | centrum Gdyni | 500m do morza Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się tuż przy Bulwarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam Państwa do zapoznania się interesującą ofertą naszego biura! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 1-piętrze 4- piętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

1 497 000 zł122 m² 12 270,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Marzysz o własnym miejscu do życia? Chcesz cieszyć się dużą przestrzenią i prywatnością? Potrzebujesz ogrodu do wspólnego grillowania z rodziną i przyjaciółmi? Chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

510 000 zł57 m² 8 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni, dzielnica Kacze Buki. Lokalizacja cieszy się spokojem, ale również idealnym dojazdem do każdej części Trójmiasta. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka

Pogórze,Gdynia

457 000 zł63 m² 7 253,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie na Obłużu. Jest to perełka w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

948 415 zł58 m² 16 448,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nadmorski klimat, gęste lasy i bliskość centrum sprawiają, że mieszka się tu ekskluzywnie i komfortowo. Położenie Redłowa w sąsiedztwie najważniejszych punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mały Kack,Gdynia

820 491 zł64 m² 12 880,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części miasta. Architektura osiedla oparta na gdyńskiej elegancji, wewnętrzna, prywatna przestrzeń, nowoczesne rozwiązania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 313 821 zł85 m² 15 444 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

389 000 zł40 m² 9 823,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,6 m2 mieszczące się na 1 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Redłowo,Gdynia

2 490 113 zł107 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 107 m2, VII piętro z widokiem na zatokę Ekspozycja: wschodnio południowo zachodnia Cena: 2.490.112,80 zł Termin oddania: wrzesień 2022 r. 4 pokoje, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

325 000 zł34 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe ( 33,8 m2 ) na wysokim parterze budynku czteropiętrowego w gdyńskiej dzielnicy Witomino. Ciekawe, zadbane mieszkanie 2 pokojowe czeka na nowego właściciela. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Karwiny,Gdynia

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gdynia - Karwiny - Gryfa Pomorskiego. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + 4m2 balkon. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju w salonie. Lokal znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

375 000 zł44 m² 8 600,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w Gdyni Chyloni przy ulicy Wejherowskiej. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 43,60 m2 oraz przynależnej piwnicy 3 m2 znajdujący się na 1 piętrze składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

345 000 zł35 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe ( 35 m2 ) z balkonem na drugim piętrze budynku trzypiętrowego bez windy w gdyńskiej dzielnicy Obłuże. Dwupokojowa nieruchomość na kameralnym osiedlu. Duży parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

561 880 zł52 m² 10 805,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe 51,08m2 Spółdzielcze Własnościowe mieszkanie w Gdyni Redłowie! Spokojna okolica (końcówka ślepej ulicy), w pobliżu plac zabaw, sklep spożywczy, pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

380 000 zł56 m² 6 797,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 znajdujące się w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - 3 niezależnych pokoi - łazienki - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

530 000 zł50 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

| inwestycja | 3 pokoje | gdynia śródmieście | blisko skm I pkp | Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni ul. Wójta Radtkego 34. Powierzchnia mieszkania 50,5 m2 + piwnica 3,5 m2. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji? Idealnie trafiłeś! atuty: - wspaniała lokalizacja centrum Gdyni - słoneczne, - spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

799 900 zł70 m² 11 459,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie na Wiczlińskich Ogrodach. Lokal mieszkalny o powierzchni 69,08m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 29m2 - łazienki 7m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 500 000 zł94 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Znajduje się na II piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Fort Forest w niezwykle szybko rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | kamienica | prestiżowa lokalizacja | 500M do morza lokalizacja: nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji jaką jest Kamienna Góra w Gdyni. Charakteryzuje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

349 999 zł45 m² 7 760,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości, która zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoją cenę, układ pomieszczeń, przestronność oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:parter/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2 pokoje | parter | prestiżowa lokalizacja | 600M do morza | wysoki standard lokalizacja: nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji jaką jest Kamienna Góra w Gdyni. Charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

599 000 zł49 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Do not hesitate to write or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

579 000 zł40 m² 14 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdynia to nowoczesne miasto nierozerwalnie związane z morzem, jazzem i dobrym filmem. Interesujące, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na parterze dziesięciopiętrowego bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

820 491 zł64 m² 12 921,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie dwa mieszkania! Posiadamy w ofercie mieszkania i domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś dla Ciebie. Napisz wiadomość co Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gdynia to nowoczesne, prężnie rozwijające się miasto nierozerwalnie związane z morzem, jazzem i dobrym filmem. W najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Górze, oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 587,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,41 m2 znajdujące się w dzielnicy Witomino w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - 2 niezależnych pokoi - łazienki - kuchni - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, starannie urządzonego, z dbałością o najmniejsze detale, ze świetnym dostępem do Trójmiasta, to oferta dla Ciebie. Atuty: - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

459 900 zł47 m² 9 852,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 46,68m2 w Gdyni na leszczynkach/chyloni. Mieszkanie znajduję się w wieżowcu na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

747 452 zł64 m² 11 604,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,41 m2 z ekspozycją południowo-wschodnią I Usytuowane na I piętrze budynku. Salon z aneksem kuchennym (27,14 m2) posiada wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

499 990 zł51 m² 9 861,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

870 000 zł114 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w Gdyni Fikakowie o powierzchni 114 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1998 roku. W jego skład wchodzi: i poziom: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino,Gdynia

490 000 zł38 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Witomino z widokiem na Zatokę Gdańską! Mieszkanie znajduje się w kompleksie Witawa przy ulicy Niskiej. Jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Witomino

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 584,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania 2-pokojowego w świetnej lokalizacji. Zalety: - tereny zalesione w bliskim sąsiedztwie, - blisko centrum miasta, - po remoncie, wymieniona instalacja, - wnętrze mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oksywie

Oksywie,Gdynia

310 000 zł42 m² 7 344,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.