dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosko

Pogórze,Gdynia

499 000 zł60 m² 8 261,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (60,40 m2) z balkonem! Do remontu! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 z zlokalizowane na parterze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Dąbrowa,Gdynia

534 000 zł72 m² 7 468,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Nie szukaj dłużej! Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Dąbrowie o powierzchni całkowitej 71,5m2/ użytkowej 58,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

679 000 zł60 m² 11 328 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa Zapraszam do zapoznania się z gotową do wprowadzenia się ofertą z widokiem na morze położoną w malowniczej części Gdyni Babie Doły. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 399 000 zł56 m² 24 982,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy 2-pokojowy apartament z pięknym tarasem, miejscem postojowym w hali garażowej, komórką lokatorską oraz dostępem do strefy saun, siłowni i strefy fitness w Centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

990 000 zł48 m² 20 759,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompaktowe i wygodne wnętrze. Świetny format i aranżacja. Szlachetne i przyjazne materiały wykończeniowe. Elegancja. Właśnie w ten sposób najlepiej oddać charakter mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beuforta przy ul. Ignacego Jana Paderewskiego w Pogórzu, tuż obok Gdyni. Atuty: - położone na wyróżniającym się osiedlu Beuforta od dewelopera Euro Styl - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W gdyni karwiny ul. Buraczana opis: - lokal o powierzchni 36 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - do lokalu przynależy obszerny balkon - całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

305 000 zł27 m² 11 380,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: - 1pokoje : pokój dzienny + jasna kuchnia - łazienka razem z wc, wyposażona w kabinę prysznicową - Okna plastikowe - 3 piętro w 4 piętrowym budynku ( bez windy ) - Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

2 700 000 zł170 m² 15 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polish, english. Kompleksowa obsługa formalno - prawna. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. (pl) gdynia działki leśne, apartament Z widokiem na morze! Blisko morza, blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

2 948 800 zł147 m² 20 113 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta a jednocześnie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości wykonanie, kameralna zabudowa, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

539 000 zł59 m² 9 104,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, przy ulicy Benisławskiego. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze 10-piętrowego bloku zbudowanego w 1980 roku z wielkiej płyty. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 150 000 zł98 m² 11 781,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 350 000 zł76 m² 17 670,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Link do filmu: atuty Dla osób ceniących sobie bliskość morza oraz terenów zielonych. Podstawowe informacje Gdynia Orłowo, metraż 76,4 m2, miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 996 300 zł100 m² 19 965 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

3 055 400 zł147 m² 20 840,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 880 000 zł98 m² 29 387,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: apartament mieści się w samym sercu Gdyni - Kamienna Góra przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w bliskiej odległości od morza i gdyńskiego bulwaru. Kamienna Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta biura The House Nieruchomości. Szukasz inwestycji? Oto idealna oferta, która właśnie pojawiła się na rynku! nowy właściciel zyskuje przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

675 000 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe miejsce, mieszkanie idealne pod wynajem lub jako second home. Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej na północ wysuniętej dzielnicy Gdyni - w Babich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

999 000 zł67 m² 14 835,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z górnej półki w Małym Kacku przy u, strzelców 1. Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

585 000 zł63 m² 9 315,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Cena promocyjna, obowiązująca do 15 czerwca 2024 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego na drugim piętrze zadbanego bloku z 2002 roku ( Panorama"). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

678 000 zł43 m² 15 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Porządana lokalizacja ze względu na bliskość morza, bulwaru, centrum, na pograniczu Redłowa i Wzgórza Maksymiliana. Bulwar, świętojańska 3minuty autem, molo w Orłowie 5min.CH Riviera 8min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

785 000 zł64 m² 12 254,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam zaszczyt przedstawić niepowtarzalną ofertę komfortowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne. Elegancja, wygoda i doskonała lokalizacja tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 110 000 zł94 m² 22 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament o wysokim standardzie jest zlokalizowany w dzielnicy Mały Kack, altoria przy ulicy Strzelców. Apartament jest bardzo przestronny ma 94,2 m2 i składa się z: * salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

579 000 zł50 m² 11 633,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w topowej lokalizacji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,77m2 znajdujące się w topowej dzielnicy Gdyni - Wzgórze Świętego Maksymiliana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno,Gdynia

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Witomino,Gdynia

319 000 zł26 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa kawalerka W atrakcyjnej lokalizacji witomina Spokojna i atrakcyjna lokalizacja, której zaletą jest bliskie położenie: -3 km stacja skm Redłowo -4 km stacja Wzgorze Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł39 m² 12 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,82 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Franciszka Sokoła Gdynia Wiczlino. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

395 000 zł39 m² 10 183 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu nieruchomości przez osobą nie posiadającą obywatelstwa polskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 832 000 zł68 m² 26 791,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 68,38m2 w Gdyni w Redłowie. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "alvarium". Apartament z 2023r. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

660 000 zł43 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie w Mio Casa nieruchomości! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 42,70 m , zlokalizowanego w dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

859 900 zł72 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferta biura The House Nieruchomości. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową propozycję zakupu dwupokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 71,7m2 usytuowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

599 000 zł44 m² 13 770,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie blisko centrum miasta i morza! Idealne pod inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdyni - Redłowie, w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 180 000 zł55 m² 21 454,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza - Niesamowity widok na panoramę miasta - Strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców - Inwestycja cenionego dewelopera mieszkanie: słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

876 009 zł83 m² 10 608 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 82,58 m2 (79,63 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica zachwyca pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

847 704 zł82 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,51 m2 (78,43 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 380 000 zł102 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jasny 3 pokojowy apartament na I piętrze - 2 tarasy z panoramą na okolicę, hala garażowa, komórka Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 099 000 zł98 m² 31 519,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: gdynia Orłowo, inwestycja invest komfort Nowe Kolibki, metraż 98,32 m2, dwa miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - w Gdyni.Blisko pełna infrastruktura. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

720 001 zł52 m² 13 795,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecamy do sprzedaży dwupokojowy apartament, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, w budynku usługowo-mieszkalnym "kaskada Redłowska" wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

882 800 zł59 m² 15 000,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony w tożsamości Gdyni. Znajdzie się tu 77 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

865 000 zł77 m² 11 263 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą eleganckiego apartamentu znajdującego się w dzielnicy Gdynia Obłuże, o powierzchni 77 m2, usytuowanego na 3-piętrze 5-piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij