dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

906 700 zł62 m² 14 546,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony w tożsamości Gdyni. Znajdzie się tu 77 apartamentów o różnorodnych układach od 1 do 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

385 000 zł43 m² 9 050,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest kompaktowe, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sojowej w Gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

949 600 zł67 m² 14 091,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł118 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Dwupoziomowe gustownie urządzone mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino Sokółka- 15 min do centrum i 5 min do Obwodnicy Trójmiejskiej Atuty: -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

690 000 zł72 m² 9 596,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentowana nieruchomość mieście się na parterze. Na pow. ponad 70m2 są 3 pokoje. Salon z wyjściem na balkon (ok 18m2), 2 sypialnie (ok 15/8m2), łazienka (4,8m2), wc (1,4m2). Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz. Największym atutem osiedla i apartamentu jest wyjątkowa cisza i spokój oraz jednoczesna bliskość przyrody, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

1 769 089 zł74 m² 24 030 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blisko lasu | Blisko morza | Blisko centrum lokalizacja W reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa powstaje inwestycja dedykowana miłośnikom życia blisko natury oraz centrum miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

2 799 000 zł114 m² 24 464,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: wspaniała dla osób ceniących życie w sercu miasta z jego urokami i dostępnością do wszystkich przyjemności jakie oferuje przestrzeń miejska. Osób zwracających uwagę na wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Wiczlino,Gdynia

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W mio casa! mieszkanie znajdujące się na prestiżowym osiedlu Fort Forest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno - Wiczlino, usytuowane na 1 piętrze budynku, wybudowanego przez dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 560 000 zł104 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 104.24 m2 z widokiem na las i Zatokę Gdańską Apartament: Nieruchomość znajduję się na ostatnim, szóstym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

449 000 zł40 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz urządzonego mieszkania Z przestronnym wnętrzem W świetnej cenie? dobrze trafiłeś! atuty: - oddzielna kuchnia - możliwość zaparkowania do kilku aut - idealna propozycja pod mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Węglowa

Międzytorze,Gdynia

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na 13 piętrze nowej gdyńskiej inwestycji Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 590 000 zł104 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jedyny taki dwupoziomowy apartament z widokiem na las i Zatokę dostępny w Trójmieście. Wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru wnętrzu dodaje duże okrągłe okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 050 000 zł96 m² 10 898,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( jedna część wykończona, gotowa do zamieszkania lub wynajmu tj. salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 139,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

*** gdynia wzgórze św. Maksymiliana *** dwa pokoje Z kuchnią *** bardzo dobra lokalizacja *** opis lokalizacji: lokal mieszkalny położony w drugiej linii zabudowy od Al. Zwycięstwa. Wjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

409 000 zł33 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko W mio casa! do zamieszkania, bez nakładów finansowych! pogórze Z fantastycznym widokiem na gdynie! Mieszkanie położone jest przy ulicy Porębskiego. Dzielnica znana ze spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 151 000 zł62 m² 18 642,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego w Gdyni wyróżniajace się eleganckim, modernistycznym stylem. Mieszkanie jest pięknie doświetlone, z południowo- wchodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, w najlepszym miejscu dzielnicy Gdynia-Obłuże. Idealne do zamieszkania jak i na wynajem! Budynek 4 piętrowy w niedalekiej odległości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Wiczlino,Gdynia

538 000 zł43 m² 12 584,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka, żabka, świat Alkoholi, apteka, przychodnie medyczne nfz i prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo urządzone, gotowe do szybkiego wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy ul. 3 maja. W najbliższym sąsiedztwie plaża miejska, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

795 000 zł52 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie na osiedlu Altoria Apartamenty - Elegancja i funkcjonalność w unikalnym układzie wnętrza - 2 w 1! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

582 000 zł43 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie (z oddzielną kuchnią i balkonem) o powierzchni 43,14 m , położone w zadbanym budynku blisko lasu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 050 000 zł118 m² 8 877,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe gustownie urządzone mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino Sokółka- 15 min do centrum i 5 min do Obwodnicy Trójmiejskiej Atuty: -bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Witomino-Radiostacja,Gdynia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis Na sprzedaż jasne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Witomina, z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta. Pierwotnie mieszkanie trzypokojowe. Lokalizacja Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 950 000 zł81 m² 24 103,80 zł/m²

 

Piętro:15/32

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do luksusowego apartamentu położonego w prestiżowym kompleksie Sea Towers, usytuowanym w samym sercu Gdyni. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m znajduje się na 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

595 000 zł47 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Gdyni Grabówek, przy ulicy Morskiej. Lokalizacja Grabówek to dzielnica Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

548 250 zł46 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2024 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

535 000 zł43 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

560 420 zł48 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

660 000 zł55 m² 12 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość położona w Gdyni Redłowie jest doskonałą inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy lub idealnym miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

755 202 zł80 m² 9 410,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W pobliżu inwestycji lokale usługowe, tereny zielone, placówki edukacyjne, obiekty rekreacyjne, plac zabaw, stojaki na rowery. Będzie tu miejsce na pracę i na rozrywkę, na zakupy i na posiłek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 oddzielnych pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

720 000 zł52 m² 13 795,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowy apartament, znajdujący się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, w budynku usługowo-mieszkalnym "kaskada Redłowska" wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszkowskiego

Pogórze Górne,Gdynia

480 000 zł46 m² 10 382,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 570 000 zł111 m² 14 162 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokojowy, przestronny apartament w jednej z najlepszych lokalizacji na mapie Gdyni. Lokal położony na 6 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

389 000 zł39 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone w Gdyni na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek termoizolowany z odnowioną elewacją i klatką schodową zabezpieczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

919 000 zł66 m² 13 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dużym, przynależnym ogrodem (144 m2) zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Sucharskiego 4 w Gdyni. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.